Madridistas dovedli hráče Los Blancos k výhře. Byli neuvěřitelní, shodli se všichni z týmu

Čas 18. 04. 2014, 22:08 | Autor frlarenko | Zdrojrealmadrid.com
Oslavy po vítězství v Copa del Rey 2014
Oslavy po vítězství v Copa del Rey 2014

<VIDEO> Historie se opakovala. Real Madrid opět dokázal zdolat ve finále Copa del Rey svého odvěkého rivala z Barcelony a opět na stadionu Valencie Mestalle. Výrazné podpory fanoušků si jsou vědomi i samotní hráči Bílého baletu. „Naši fanoušci byli neuvěřitelní,“ pochvaloval si Pepe.

Fanoušci hráli důležitou roli v úspěchu Realu Madrid. Doprovázeli hráče na každém kroku a všude jim předávali pozitivní energii.

Už na letišti ve Valencii jich bylo zhruba 300, další věrné čtyři stovky čekaly před hotelem.

Tisíce fanoušků zaplnily tribuny na Mestalle. Další Madridistas byli ve speciální FANZONĚ ve Valencii. Po zápase tak mohla vypuknout úžasná bílá párty.

Sami hráči cítili obrovskou podporu fanoušků během zápasu, která je vedla kupředu. Hrdina finále Gareth Bale po zápase přiznal, že nikdy nehrál za lepší atmosféry. „Fanoušci nám pomohli hodně moc a všechno, co jsme předvedli na hřišti, bylo jenom pro ně,“ prohlásil Pepe.

Po příletu zpátky do Madridu čekal na Bílý balet autobus, který měl naplánovanou cestu na náměstí, kde čekalo na úřadující mistry španělského poháru více než 70 000 fanoušků. Nevadí, že bylo kolem čtvrté hodiny ráno. Kolem fontány pohanské bohyně na náměstí Cibelles vypukly velké oslavy.

Jsem šťastný, že jsem tady a mohl jsem zažít tuto podívanou, fanoušci nám hrozně moc pomohli'', dodal Carlo Ancelotti na pozápasové tiskovce.

K přehrání videa potřebujete mít zapnutý javascript a aktivovaný flash player!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!