Carlo Ancelotti: Bude to důležitý zápas, dál bojujeme o ligový primát

Čas 04. 04. 2014, 20:37 | Autor petos | Zdrojas.com,realmadrid.com
Carlo Ancelotti
Carlo Ancelotti

Významu zítřejšího ligového střetnutí s Realem Sociedad si je Carlo Ancelotti dobře vědom. Novinářům na tiskové konferenci mimo jiné prozradil, že uvažuje o nasazení Garetha Balea na jeho klasickém postu levého křídla, kde nebude hrát odpočívající Cristiano Ronaldo.

„Bale by mohl změnit post a hrát nalevo na místě Cristiana Ronalda,“ připustil.

Jesé…

V posledních dnech měl horečku a k tomu zánět kolene. Přesune se do Německa, aby se podrobil lékařské kontrole. Je to jen horečka. Jsem toho názoru, že v této sezoně by byl nešťastný. Momentálně mají všechny týmy problémy s vytížením v zápasech, není to žádný závistivý pohled.

Nasazení Cristiana Ronalda…

Raději jej necháme zítra odpočívat, protože je unavený a má drobné potíže, takže nechceme zbytečně riskovat. Máme teď před sebou velké zápasy. Nechali jsme ho doma, aby na sobě pracoval, trénoval a byl připraven pro úterní duel Ligy mistrů. Odpočine si a alespoň nebude na svém postu tak zatížen, takže pak v úterý nastoupí s čerstvými silami. Potřebuje se prostě pár dní zotavit.

Přesvědčování Cristiana…

Mluvil jsem s ním a společně jsme se rozhodli, že nejlepší bude, když si odpočine. Je to normální a nemám s tím žádný problém.

Di María…

Bude připraven, ale začne na lavičce. Trochu zhubnul, ale je v pohodě a individuálně trénoval v tělocvičně. Nemyslím si však, že by měl hrát hned od začátku. Ještě se zcela nezotavil. Ráno budu mluvit se všemi hráči, abych viděl, jak na tom jsou.

Proč tolik zraněných…

Je velmi těžké upravit náš harmonogram. Ve srovnání s Němci, kteří mají v zimě ligovou přestávku, máme méně sil. Oni je přes zimu načerpají a pak jsou v utkáních koncem února a v březnu svěží a odpočatí. Náš program není tak snadný. My, když v lednu můžeme trénovat, máme zároveň devět soutěžních zápasů. Teď mluvím za všechny Španěly. Je zázrak, že máme v evropských pohárech pět týmů. Pak si hráči snadno přivodí nějaká zranění.

Marodka…

Máme zraněné Jesého, Arbeolu, Khediru…….Ale mužstvo je stále v dobré psychické pohodě. Proti Borussii jsme se prezentovali dobrým výsledkem.

O Realu Sociedad…

Je to velmi silný tým. Hrají doma a tento zápas bude velice důležitý. Chceme pokračovat v boji o celkové vítězství v La Lize. Existují možnosti, jak ji vyhrát, a tento duel bude podle mě rozhodující. Musíme do toho jít intenzivně a hrát na sto procent. Real je doma dost nebezpečný a musíme být ostražití.

Khedira…

Pokračuje v individuálním tréninku. Během deseti patnácti dnů by se mohl připojit zpět k týmu.

Kdo nahradí Ronalda?

Na jeho postu jej mohou nahradit Isco nebo Morata.

Alternativa s Baleem…

Je v pořádku. Nevím, jestli prožívá zrovna své nejlepší období, ale teď zahrál velmi dobře. Bale by mohl změnit post a hrát nalevo na místě Cristiana Ronalda.

Vela…

Nechystáme na něj žádnou speciální taktiku. Ale pro San Sebastian je to důležitý hráč. Je rychlý a chytrý.

Trest pro Barcelonu…

Nebudu rozebírat tento problém, protože to není nic pro mě. Já rád mluvím o fotbale.

Isco…

Nastoupí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!