Isco: Výsledek je velkolepý, ale ještě jsme neskončili!

Čas 03. 04. 2014, 19:25 | Autor redakce | Zdrojrealmadrid.com
Isco
Isco

Neměl do zápasu ani zasáhnout, rozhodně ne v základní sestavě. Jenže kvůli žaludečním problémům Ángela di Maríi naskočil do základní sestavy. Španělský záložník Isco pak patřil mezi nejlepší hráče a dokonce dokázal vstřelit krásný a důležitý gól. Po utkání byl velice spokojený.

Iscův výkon byl skutečně kvalitní. Člen širšího kádru španělské reprezentace po utkání zářil štěstím. „Výsledek je velkolepý. S vítězstvím 3:0 a udrženým čistým kontem jsme spokojeni. Udělali jsme velký krok k postupu do semifinále,“ řekl mladík bezprostředně po závěrečném hvizdu novinářům.

Záložník královského klubu také pochválil obranu. „Pepe a celá obrana hráli fantasticky. Výsledek je více než zasloužený a my si tento významný náskok povezeme do odvety.“

Velikou podporu měli hráči od fanoušků a Isco na ně nezapomněl. „Rád bych poděkoval fanouškům na Santiagu Bernabéu za ovace a podporu, kterou nám v průběhu utkání dali.“

Isco

Mladý klenot před utkáním ani netušil, že nastoupí. „Byl jsem trošku překvapený, že budu hrát. Di María měl potíže, ale jako náhradník musíte být připraveni,“ konstatoval.

Přestože jsme, jak se říká, jednou nohou v semifinále, Isco si není tolik jistý. "Ve fotbale nikdy nevíš. Nikdo si nepředstavoval výsledek Realu Madrid minulý rok (naráží na jasnou prohru v Dortmundu). Budeme hrát jako vždy a doufat, že se dostaneme do semifinále,“ uzavřel.

Klíčová slova: isco

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!