Cristiano Ronaldo je zraněný. Stihne Mistrovství světa?

Čas 01. 04. 2014, 17:29 | Autor redakce
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Real Madrid se musí obejít bez Cristiana Ronalda. Devětadvacetiletý portugalský reprezentant si v ligovém zápase proti Rayo Vallecano natrhl meniskus v pravém koleni a musí na operaci, po níž stráví na marodce zhruba pět měsíců. Ronaldo si zranění přivodil na konci druhého poločasu sobotního duelu, když běželo nastavení.

Dlouho to tutlali a teď museli s pravdou ven. Cristiano Ronaldo je zraněný a jarní sezóna pro něho skončila. "Ano, je to pravda," komentoval tuto situaci Carlo Ancelotti a pokračoval: "Museli jsme to tajit, abychom nerozhodili ostatní hráče a fanoušky. Vědělo to jen pár lidí v týmu (Ronaldo, Ancelotti, Peréz a lékaři v nemocnici Sanitas, pozn. redaktora). Teď, když pravda vyšla najevo, tak doufáme, že budou všichni Cristiana respektovat. Má právo na klid," dodal.

"Jsme si jisti, že ztráta Cristiana Ronalda nebude taková, jaká se zdá být. Každý je nahraditelný a my se o to musíme alespoň pokusit. Jsme velice nešťastni, že Cristiana toto zranění postihlo, nicméně věříme, že se vrátí ještě silnější," uvedl Florentino Peréz.

Cristiano Ronaldo se ke svým problémům nevyjádřil, po své sestře novinářům vzkázal: "Děkuji rodině, klubu, doktorům a fanouškům. Jsem rád za to, že se mně snažíte podpořit, ale jsem velice zklamaný, že nemohu pomoci svému klubu vyhrávat trofeje."


Podobným zraněním si nyní prochází Jesé. Cristiano by měl být operován ve stejné nemocnici a podle klubu budou oba hráči Realu Madrid na stejném pokoji. Animo, Cristiano!

 

Doufáme, že jste pochopili, že se jedná o apríl, Vaše redakce.

Klíčová slova: ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (54 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!