Jsme Real a musíme se zvednout, burcuje Isco

Čas 27. 03. 2014, 21:06 | Autor petos | Zdrojrealmadrid.com
Isco
Isco

I když Real utrpěl v posledních dvou zápasech La Ligy dvě porážky, naděje na titul ještě definitivně za své nevzala. Uvědomuje si to také Isco, který stále věří, že se mužstvu podaří nepříznivou situaci zvrátit. Podle jeho slov hodně napoví sobotní duel s Rayem Vallecano.

„Poslední dvě utkání, ve kterých se úplně změnila naše situace, pro nás byly opravdu silnou kávou. Jsme ale Real Madrid a musíme se zvednout. Zbývajících osm zápasů musíme odehrát s tím, že se nastalou situaci pokusíme zvrátit. Ztratili jsme šest bodů a proto teď nebudeme mít s nikým slitování,“ má jasno jednadvacetiletý záložník.

V poslední době trenér Ancelotti místo něj dává příležitost Argentinci Di Maríovi. Rodák z Benalmádeny poblíž Málagy je tak pro italského kouče spíše žolíkem, kterého může kdykoliv za nepříznivého stavu vytáhnout z rukávu, aby posílil ofenzívu a pokusil se s výsledkem něco udělat. S podobnými úkoly přišel Isco na hřiště i v posledním ligovém kole v Seville. Na trávník se dostal v sedmašedesáté minutě místo Illaramendiho, ale pouze přihlížel, jak hosté podruhé inkasují z kopačky Carlose Baccy a přicházejí o další klíčové body. V jediné slibnější šanci jej po rohovém kopu zastavil praporek asistenta rozhodčího.

Nyní bude důležité předešlé nezdary pustit z hlavy uspět s v sobotním zápase s Rayem Vallecano. „Co nejdříve se začneme koncentrovat na utkání s Rayem, abychom se opět vrátili na vítěznou vlnu, protože právě přichází nejpodstatnější a nejdůležitější část sezóny,“ uvědomuje si Isco.

V těžkých chvílích nezapomněl oslovit ani fanoušky. „Jste pro nás nepostradatelní. Dostali jsme opravdu tvrdý direkt, ovšem zůstáváme klidní. Naše naděje na úspěch ve všech třech soutěžích stále žijí. Obětuji maximum a na hřišti necháme klidně i kůži, jako jsme to dělali doposud,“ vzkazuje příznivcům Královského klubu.

Klíčová slova: isco, tým, liga

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!