Benzema by měl být na El Clásico připraven

Čas 18. 03. 2014, 19:34 | Autor podvinho
Karim Benzema
Karim Benzema

Karim Benzema sice vynechá kvůli zranění úterní zápas se Schalke, na víkendové El Clásico by ale měl být podle prognóz k dispozici. V to rozhodně doufá Carlo Ancelotti, který vidí francouzského útočníka jako jeden z klíčů úspěchu ve veledůležitém utkání.

Karim Benzema se zranil na hřišti Málagy a musel ještě v prvním poločase střídat. Hned bylo jasné, že odveta Ligy mistrů proti Schalke 04 ho mine. Díky náskoku z prvního zápasu to ale není tak podstatné. Na nedělní zápas s Barcelonou ho bude tým potřebovat více.

A první prognózy vypadají nadějně. Benzema již trénoval a ačkoliv stále cítil lehkou bolest, léčba je zatím úspěšná. Podle doktorů by se měl dát do neděle dohromady. Jak už víme i z minulosti, vše ale nakonec ukáže až čas.

V návrat Benzemy doufám kouč Ancelotti. „Benzema se zotavuje. Proti Schalke hrát nemůže, ale doufáme, že bude v pořádku na neděli. Je to důležitý hráč a to nejen díky jeho gólům,“ řekl trenér Realu.

Na druhou stranu je dobré, že se Real nemusí spoléhat na jednoho hráče. V případě, že by Benzema nemohl nastoupit, může na jeho místě zaskočit ještě nedávno ve velké formě hrající Jesé. „Doufáme, že se dá Benzema do pořádku. Jsme ovšem šťastní, že v opačném případě máme kvalitní náhradu,“ doplnil Ancelotti.

Klíčová slova: benzema, zranění, ancelotti

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!