Cristiano Ronaldo skóroval již ve 100 ligových zápasech

Čas 05. 03. 2014, 13:55 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

V souvislosti s Ronaldem a jeho úžasnými statistikami toho již bylo napsáno dost. Fenomenální Portugalec ovšem zdaleka nekončí a nadále překonává jeden rekord za druhým.

Cristiano Ronaldo odehrál za Real Madrid již 156 ligových zápasů. Hned ve 100 z nich dokázal skórovat. Celkem za Bílý Balet nasázel ve španělské lize neuvěřitelných 170 branek. Skutečný fenomén.

Nejúspěšnější sezonou z pohledu v kolika zápasech Ronaldo skóroval, byl ročník 2011/2012. V něm Portugalec ušetřil jen několik soupeřů, alespoň gól dal totiž ve 27 zápasech z celkových 38.

Nejčastěji odnáší Ronaldovi schopnosti Athletic Bilbao. Proti tomuto soupeři skóroval Ronaldo již v osmi ligových zápasech! Příliš ušetřeni nebyly ani další. Hned v šesti vzájemných zápasech dopravil útočník Realu míč do sítě proti Villarrealu, Getafe, Málaze a Seville.

V aktuální sezoně se Ronaldo trefil v 15 zápasech. Do konce zbývá přesně 12 zápasů. Pokud by chtěl tedy Portugalec zopakovat svou nejlepší sezonu, musel by skórovat v každém následujícím zápase. U tohoto hráče ovšem raději nepovažujme nic za nemožné.

Klíčová slova: cristiano ronaldo, statistiky

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!