Dani Carvajal: Hrát za Real Madrid byl můj sen

Čas 17. 02. 2014, 19:49 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Dani Carvajal
Dani Carvajal

Daniel Carvajal využil den volna k představování svých nových kopaček značky NIKE. Samozřejmá byla účast novinářů a mladý obránce se rozpovídal. S médii hovořil o Schalke 04, soupeři Realu Madrid v Lize mistrů, svých cílech nebo o výkonech a formě Jesého.

Dani má podle svých slov z Schalke respekt: „Měl jsem možnost vidět některé jejich zápasy v minulé sezóně. Je to velmi vyvážený tým, který má v útoku nebezpečné hráče, třeba Draxlera nebo Farfána. Ale jsme schopni je porazit."

Carvajal měl původně být na hostování v Leverkusenu o rok déle. Ovšem jeho výkony v německém klubu byly velkolepé a mladý Španěl se stěhoval zpět do Madridu. Tuto situaci komentuje takto: „Nečekal jsem tak rychlý obrat, na hostování jsem byl jen rok. Jsem rád, že jsem tady a mohu se střídat s Arbeloou. Jsem ctižádostivý, hodně trénuji, abych hrál více."

Novináři se Daniho nezapomněli zeptat na úžasný vzestup formy u Jesého. „Docela dobře ho znám. Měl jsem možnost být vedle něho v kabině. Má velkou formu a tým si toho všiml."

Jedna z otázek směřovala také k tématu, zda si Dani splnil sen, když nastupuje za Los Blancos. „Ano, byl to můj sen. Vždy jsem chtěl patřit do prvního týmu a splnilo se mi to. Samozřejmě bych chtěl s týmem vyhrát titul nebo desátý triumf v Lize mistrů. Ale osobně se spokojím s tím, že hraji některá utkání v základní sestavě."

A na konec pár slov o trenérovi Ancelottim: „Je transparentní, chodí na tiskové konference. Je klidný a tichý, dává nám harmonii. Nemá rád fámy a vytváří v kabině dobrou náladu."

Klíčová slova: carvajal, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!