Luka Modrić. Z podceňovaného králem

Čas 12. 12. 2013, 15:45 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Luka Modrić
Luka Modrić

Luka Modrić prožívá jedno z nejlepších období od přestupu do královského týmu. Jeho výkony jsou výborné. Mnoho odborníků a fanoušků mu dává přezdívku „Nový Xabi". Navíc v posledním utkání Ligy mistrů proti Kodani vstřelil vítězný gól Realu Madrid, čímž potvrdil svou skvělou formu.

Když Luka přestupoval, mělo mnoho fotbalových odborníků pochyby. „Taková cena. Stojí za tolik peněz? Jak se mu bude dařit?" pochybovali. První rok pro Luku nebyl takový jaký si přál, ale s novým trenérem hraje více a o mnoho se zlepšil.

Výkony Luky Modriće můžeme směle srovnávat s o pár let starším kolegou, Xabim Alonsem. Může to znít troufale, ale chorvatský záložník hraje fantasticky. O tom, že pro Real byl úspěšným přestupem, není pochyb.

Sám prezident Bílého baletu je potěšen. Luka se napříč počátečním neúspěchům nevzdal a zabojoval o základní sestavu. Nyní z toho těží jak on, tak Los Blancos. Pokud se bude Modričovi dařit nadále stejně a Xabi bude hrát tak, jak hraje, bude to mít Khedira a ostatní defenzivní záložníci velmi těžké.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!