Benzema zpátky ve formě?

Čas 28. 11. 2013, 19:25 | Autor frlarenko
Karim Benzema
Karim Benzema

Není to tak dlouho, co byl útočník bílého baletu kritizován za své výkony, jak v dresu Realu Madrid, tak ve výběru Francie.

Jistě si každý z vás vybaví chvíle, kdy to Karimovi moc nestřílelo. Doslova k prasknutí přeplněný stadion Santiaga Bernebeua vypískával střídajícího útočníka, který se opět gólově neprosadil. Fanoušci volali po změně, chtěli dát příležitost mladému Moratovi, který neměl příliš příležitostí.

Ancelotti tuto prosbu vyslyšel až ligové kolo proti Malaze, kdy vyslal mladého Španěla do základní sestavy. Následovalo kolo s Barcelonou, kde si Carlo Ancelotti dovolil trošku experimentovat a zvolil sestavu s útočnou trojicí Bale-Ronaldo-DiMaria. Benzema přihlížel pouze z lavičky.

Potom domácí zápas se Sevillou, který domácí ovládli 7:3. Benzema se prosadil 2x a přihrával i na 2 góly. Jako by ho lavička probudila a vrátila zpátky do starých kolejí. Od té doby rozvlnil sítě soupeřů celkem 4x z 5 zápasů a k tomu přidal 2 asistence. Doufejme, že si formu udrží a dál bude ohrožovat brány soupeřů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!