Arséne Wenger: Cristiano Ronaldo předstihl Messiho

Čas 12. 11. 2013, 20:00 | Autor redakce | Zdrojgoal.com
Arséne Wenger
Arséne Wenger

Trenér Arsenalu ví, že má Cristiano Ronaldo fenomenální vstup do sezony. Navíc řekl, že má portugalský kanonýr před Messim aktuálně náskok. CR7, který je novináři s oblibou označován jako „arogantní egoista“, získal na svou stranu další slavnou osobnost.

Arsene Wenger, trenér Arsenalu, říká, že se Ronaldův růst zatím nezastavil. Dokonce si myslí, že je nyní na vyšší úrovni než Messi. Portugalec načal sezónu s 24 brankami, Messi jich má méně a navíc se na dva měsíce vyřadil ze hry.

Oba borci jsou společně s Ribérym pasováni na největší favority na zisk Zlatého míče. Messi ho získal v posledních čtyřech sezónách, ale Wenger očekává, že ho nyní vyhraje Cristiano.

„Je to těžké. Messi byl na vrcholu až dosud, ale v posledním roce ho Cristiano překonal. Je tak atletický,“ rozplýval se nad Ronaldem kouč Kanonýrů.

Wenger navíc prozradil velkou zajímavost. Cristiana mohl koupit, když působil ve Sportingu. Bohužel ho předběhl Sir Alex Ferguson a Ronaldo tak putoval do Manchesteru United. Arséne Wenger si to může vyčítat až do dnes...

Klíčová slova: cristiano ronaldo, wenger

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (55 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!