López dostane přidáno. Podepsat má v neděli, na své narozeniny

Čas 01. 11. 2013, 19:58 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Diego López
Diego López

Tímto dárkem by nepohrdl snad žádný fotbalista. Brankář Realu Madrid, Diego López, podepíše se slavným klubem novou vylepšenou smlouvu. To není vše. Španělský rodák by ji měl podepsat již tuto neděli, tedy na své 32. narozeniny.

Real Madrid si Diega Lópeze hodně cení. Vysoký Španěl plně naradil Ikera Casillase, když byl zraněný. Ba co víc, „drzý“ Diego Ikera do branky jen tak nepustil. Stal se jedničkou a slavnější Casillas musel (a musí) trpět na lavičce. Lopez si zkrátka svými výkony vysloužil lepší smlouvu. Stále bude platit, že mu kontrakt vyprší v létě roku 2017. To mu bude 35 let.

Jednička Realu Madrid si přilepší na základním platu a bonusech. Diego má smlouvu symbolicky podepsat v neděli, kdy bude slavit 32. narozeniny. Pokračuje tak jeden neuvěřitelný příběh. Diego López se vrátil oklikou přes Villareal a Sevillu do Realu Madrid po 8 letech.

Nejprve se Sevilla s Realem Madrid domluvila na půlročním hostování. Real Madrid ovšem nakonec Diega Lópeze za 4 miliony eur koupil. Dál příběh znáte...

Klíčová slova: diego lopez, casillas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (125 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!