Hráči zhodnotili rozhodčího. Měli jsme kopat dvě penalty, shodli se

Čas 27. 10. 2013, 15:56 | Autor redakce | Zdrojrealmadrid.com
El Clásico
El Clásico

Nechceme tu brečet a stěžovat si, ale posvátné El Clásico rozhodčí nezvládl. Zapravdu dá i leckterý fanoušek Barcelony. Některé situace byly opravdu zvláštně posouzené. Co si o kontroverzních situacích, ale i celém zápase myslí samotní aktéři ze strany Realu Madrid?

Marcelo o možných penaltách a zápase

Marcelo: „Naším cílem bylo vyhrát. Ale neustále proti nám pracoval rozhodčí, to nás sráželo. Podle mého názoru tam byly dvě penaltové situace. Víme, že se stane, že to rozhodčí neodpíská, s tím nic neuděláme. Máme ale hlavy vztyčené, budeme nadále pokračovat v naší práci. Teď musíme přemýšlet, jak porazit Sevillu. Víme, že jsme Real Madrid, musíme jít dál."

Levý obránce dále mluvil o trenéru Ancelottim, kterému se premiéra v El Clásicu nepovedla: „Rozestavení nás nepřekvapilo. Trenér nám věří a ví, že můžeme hrát na různých postech. Samotná Barcelona byla v první půli lepší, ale s ubíhajícím časem jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Nyní je čas pracovat na zlepšení."

Sergio Ramos nechápe rozhodčího, záloha mu nedělala problém

Sergio Ramos: „Jsou věci proti kterým nelze hrát. Byly tam dvě jasné penalty. V prvním poločase ruka ve vápně, v druhém faul na Cristiana. Praví fanoušci jsou na nás hrdí, protože jsme se nevzdali a bojovali až do konce. Jsme hrdý na to, co moji spoluhráči dokázali. Je to dlouho, co byla v závěru utkání Barcelona pod tlakem."

Španělský bek mluvil i o rozhodčím: „Rozhodl utkání. Ta karta, kterou jsem dostal byla přísná. Nemohl jsem hrát tak, jako bez ní. Mimo to jsem v záloze hrál vždy rád, ale s tou žlutou kartou bylo těžší brzdit útoky Barcelony. Neměl jsem ale po dlouhé době čas se na to nějak připravit, takže z toho fanoušci měli špatný dojem. Já se ale přizpůsobil."

Jesé viděl faul na Ronalda, mluvil o týmu a chválil Ramose

Jesé: „Byl to nehorázný faul na Cristiana. Rozcvičoval jsem se na lajně, byl jsem na podobné úrovni jako oni a viděl jsem to jasně. Rozhodování to mohlo být těžké, ale tato situace byla jasná. Potom jsem debutoval v El clasicu. Dal jsem góla, jsem za něj šťastný, ale důležitější je tým. Nevyhráli jsme, ale musíme bojovat a budeme vyhrávat. Záleží na nás, doufám, že přidáme co nejvíce bodů."

Jediný střelec Realu Madrid v utkání také konstatoval: „Hráči jsou na tom dobře, musíme co nejlépe trénovat. Všichni chtějí hrát víc a víc a tak má trenér dost těžký úkol. Máme nejlepší hráče na světě, musíme tedy pilně trénovat a důvěru dostaneme. Zůstal jsem zde díky Zidanovi, má ve mně velkou důvěru a já se od něho každý den mohu učit."

Jesého poslední slova patřila Sergiu Ramosovi: „Myslím, že má spoustu dovedností a může hrát na libovolné pozici od středu pole až po stopera. Odvedl spoustu práce, když hrál. Na závěr chci pozdravit fanoušky, bez nich jsme nic a vždy budeme potřebovat jejich podporu."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!