Naštvaný Ramos: Měli jsme kopat dvě penalty!

Čas 27. 10. 2013, 12:49 | Autor redakce | Zdrojrealmadrid.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

El clasico se pro Real Madrid nevyvinulo dobře. V tomto utkání jsme mnoho emočních výlevů ani na jedné straně neviděli. Přesto fanoušky Realu Madrid naštval sudí, který podle nich a Sergia Ramose neodpískal ani jednu ze dvou jasných penalt.

Zápas se Bílému baletu nepovedl. Podrážděný byl asi nejvíce Sergio Ramos. Byl vystřídán, hlavně i díky žluté kartě, kterou obdržel. Trenér Ancelotti nechtěl riskovat, aby díky případné červené kartě nepřišel Sergio o další ligový zápas. 

Fanoušky Realu Madrid a některé hráče, hlavně Sergia Ramose, vyvedli z míry dva momenty. V obou případech se prý měla pískat penalta. V první situaci míč přejel přes ruku jednoho ležícího obránce Barcelony. V druhém případě byl Cristiano Ronaldo přistrčen loktem Mascheranem.

„Měli jsme zahrávat dvě penalty. Obě byly velice jasné. Rozhodčí byl na tento zápas určen tento. Já dávám přednost těm, kteří nechávají hru plynout." vyjádřil se Ramos k rozhodčímu. V jeho tváři bylo zklamání a bezmoc. Sobotní zápas moc toužil vyhrát.

Gif

Klíčová slova: sergio ramos, cristiano ronaldo

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (93 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!