Je divné mít Casillase na lavičce, diví se Buffon

Čas 21. 10. 2013, 23:03 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Iker Casillas v Lize mistrů
Iker Casillas v Lize mistrů

Slavný italský brankář, který ve středu nastoupí v Lize mistrů proti Realu Madrid, hovořil o nejčastějším tématu fanoušků Realu Madrid. O Casillasovi. Legenda Juventusu neskrývala rozčarování a smutek.

Buffon vyjádřil Ikerovi plnou podporu. „Opravdu respektuji Ikera, za to, jak na tu situaci reaguje. Casillasova reakce byla fantastická. Je skvělý člověk a myslím, že je ještě lepší než dřív,“ prohlásil italský gólman.

„Myslím si, že je divné mít na lavičce brankáře takového formátu, jakou jsou Iker a López," sdělil slavný brankář. „Musím ale také říci, že Diego Lopez je výborný brankář, který byl letos výborný."

„Real Madrid je klubem, který chce vyhrávat. Myslím ale, že Ancelotti je člověkem, který nalezne řešení tohoto problému." řekl Buffon. 

Pokud chce Gianluigi Buffon chytat proti Ikeru Casillasovi, tak se mu to splní. Carlo Ancelotti již před čaem vyhlašoval, že našel řešení tohoto zapeklitého rébusu. Iker Casillas si zachytá v Lize mistrů a Diego Lopéz v La Lize.

V roce 2005 prý prezident Pérez chtěl Buffona, aby soutěžil s Casillasem o místo jedničky. „Nevím, jestli je to pravda,“ přiznal se Ital. „Casillas je v Madridu od roku 1999. Nemyslím si, že by Real opravdu potřeboval jiného brankáře.“

Klíčová slova: iker casillas

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (55 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!