Anketa: Madridistas podporují hostování Casemira

Čas 09. 10. 2013, 14:59 | Autor podvinho
Talentovaný Casemiro
Talentovaný Casemiro

Talentovaný Casemiro zatím v Realu nedostává příliš šancí a proto se spekuluje o jeho hostování. To v naší anketě podpořila i většina českých a slovenských fanoušků.

Již před delší dobou jsme se našich uživatelů ptali, co jim na webu chybí. Z následné ankety vyšlo, že by si přáli více zajímavých anket a případně článků obsahující anketu. Rozhodli jsme se na přání fanoušků zareagovat a dávat jim pravidelně prostor vyjádřit své názory.

Tentokrát přinesly španělské deníky zprávu o jednání mezi prezidenty Realu Madrid a Realu Sociedad. Baskický klub by rád sehnal náhradu za dlouhodobě zraněného Granera a vyhlédl si Brazilce Casemira, který sice v přípravě uchvátil, ovšem šance zatím nedostává.

Sám Carlo Ancelotti sice naznačil, že s Casemirem počítá, ovšem důležitou úlohu mu zatím svěřit nechce. A díky ne zrovna kvalitním výkonům potřebuje italský trenér v tuto chvíli především výsledky. Navíc je vidět, že na postu, kde by mohl talentovaný Brazilec zaskočit, věří daleko více například Khedirovi či Illarrovi.

Většina českých a slovenských fanoušků má v tomto případě jasno. Pokud nemá Casemiro dostávat potřebné minuty ihned, měl by na hostování odejít. Pro tuto možnost hlasovalo skoro 80% uživatelů.

Nyní záleží na Carlu Ancelottim, zda bude stejného názoru jako většina fanoušků, nebo si spíše Casemira ponechá v kádru. Jasné je, že s plánovaným návratem Xabiho Alonsa to bude mít talentovaný záložník ještě těžší. Už v přípravě ale dokázal, že ho není radno podceňovat.

Poslali byste Casemira na hostování do Realu Sociedad?

Ano (74,9%)
313
Ne (25,1%)
105
Celkem hlasovalo: 418
Klíčová slova: ankety

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!