MARCA: Obrana Realu Madrid je téměř v troskách

Čas 08. 10. 2013, 16:37 | Autor redakce | Zdrojmarca.com
Fábio Coentrão (archivní foto)
Fábio Coentrão (archivní foto)

Deník Marca upozornil, že v letošní sezóně to vypadá, jako by si defenzíva Realu chtěla dát od bránění pauzu. V mnoha zápasech Bílý balet inkasoval po chybě jedince, která se stala blízko pokutového území. Oba brankáři chytají skvěle, Diego Lopez se velice snaží a Iker Casillas je mnohými brán jako nejlepší brankář světa. V brankářích chybu nehledejme, to obrana zaspává.

Jedním z hlavních faktorů, proč obrana tolik hoří může být fakt, že v deseti utkáních si zahrálo již osm obránců a tudíž nemohou být sehraní. Ve stoperské dvojici stabilně hraje Ramos s Pepem. Nyní se však vrátil Varane, který hrával minulou sezónu hodně často. Levou obranu už hráli Coentrão, Marcelo a Nacho. Na pravo zase Arbeloa a Carvajal. Arbeloa hrál v jednom utkání i na levé straně.

Jen v jednom utkání hráči Bílého Baletu udrželi čisté konto. Bylo to v zápase s Granadou. Jinak pokaždé alespoň jednou inkasovali. Hodně špatná bilance na takové mužstvo, jakým Real Madrid je. Buďme ale realisté, útok také nehraje zrovna nejlépe. Jenže u obrany je to horší, protože s tím brankář většinou těžko sám něco udělá. Podobně na tom byli hráči i minulou sezónu, ale dokázali se zvednout. Podaří se jim to i letos? Uvidíme.

Klíčová slova: tým

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (56 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!