Bale zpět na Málagu?

Čas 07. 10. 2013, 19:38 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
Gareth Bale na tréninku
Gareth Bale na tréninku

Křídelníka Garetha Bale čeká důležitá reprezentační přestávka. Ale ne kvůli mezinárodním zápasům, nýbrž kvůli jeho malé 'sezónní přípravě'.

Mnoho hráčů Realu Madrid odjelo na reprezentační srazy k mezistátním zápasům, končí totiž evropská část kvalifikace o Mistrovství světa 2014. V tréninkovém centru Valdebebas zůstane jen pár jedinců. Tím nejznámějším Gareth Bale.

Ten si kvůli zranění po svém příchodu do Realu příliš nezahrál a aktuální 'repre' pauza pro něj přichází v pravou chvíli. Má totiž šanci nabrat kondici, vrátit se do hry a konečně začít dokazovat, proč si ho vybral právě Real Madrid.

Velšana čeká náročných 12 dní, po kterých by měl být v pořádku po fyzické i psychické stránce. Navíc se může stát, že se opět někdo z výběru Carla Ancelottiho zraní, věřme ale, že tomu tak nebude, nicméně poslední přestávka takovou situaci přinesla.

Pokud půjde vše, jak má, tak se Gareth Bale vrátí na ligový zápas s Málagou, což by bylo výtečně načasované, protože už poté čeká Los Merengues náročný program. Na řadu přijdou zápasy s Juventusem a Barcelonou.

Klíčová slova: bale, zranění

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (44 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!