Baleův agent: Jeden klub nabídl mnohem více než Madrid

Čas 27. 09. 2013, 11:43 | Autor Petric32 | Zdrojmarca.com
Gareth Bale po splněném snu v podobě přestupu do Realu Madrid
Gareth Bale po splněném snu v podobě přestupu do Realu Madrid

Agent Garetha Balea Jonathan Barnett v rozhovoru pro španělskou televizní stanici La Sexta mluvil o dramatu, kterým si on i samotný hráč museli během přestupního termínu projít. Každým dnem to vypadalo, že Bale už skončí ve Španělsku, ale nakonec se tak stalo až na poslední chvíli. Agent prozradil, že několikrát už to vypadalo, že jednání padnou.

Barnett nešel do nikterak velkých detailů, ale naznačil, že jednání byla místy napjatá a že „dohoda nikdy nepadla, ale při několika příležitostech k tomu bylo docela blízko. Jednání nebyla vždy mírová a láskyplná. Byly i těžké a problematické chvíle.“

Levy se neustále snažil Baleovu cenu šroubovat co nejvýše, což jak Barnett prozradil, způsobilo narušení vztahu mezi ním a předsedou Spurs. „Doufám, že zůstaneme i nadále přáteli, ale jistý si tím teda rozhodně nejsem. Je to férový, ale tvrdý vyjednávač,“ dodal na Levyho účet Velšanův agent.

Spurs s Levym se snažili dělat všemožné pro to, aby Balea na White Hart Lane udrželi, ke slovu přišlo i razantní navýšení platu, nicméně Bale měl před očima svůj sen, za kterým mířil. „Tottenham nám předložil skvělou nabídku a chtěl nás přesvědčit, aby Bale zůstal,“ prozradil dále Barnett a dodal, že zde byl ještě další tým, který měl o hráče eminentní zájem. 

„Ve hře byl ještě jeden klub, a ten nabídl dokonce mnohem více než Real Madrid,“ sdělil Jonathan Barnett. Podle dostupných informací se zřejmě jednalo o PSG, kterému bylo deníkem Marca uděleno speciální 'ocenění' za nezískání Balea. Velšan ale zvolil srdce před penězi.

Klíčová slova: barnett, bale, interview, tottenham, levy

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!