Zidane: Bale byl nejlepší a Real chce nejlepší hráče. Özil se nevypořádal s konkurencí

Čas 13. 09. 2013, 08:00 | Autor thjuks | Zdrojas.com
Zinedine Zidane a Mesut Özil
Zinedine Zidane a Mesut Özil

Zinedine Zidane, asistent kouče Carla Ancelottiho, se rozpovídal pro oficiální klubovou televizi. Mluvil o nedávných změnách v kádru i o své nové roli v týmu.

O tlaku na Cristiana Ronalda
Tlak v Realu Madrid je enormní a bude i na Balea. Ale nejlepším příkladem je Cristiano, který se vypořádává s tlakem svými výkony. Cristiano vyčnívá nad ostatními, jen nejlepší útočník na světě. Máme kreativní hráče, jako je Isco, a nové hráče jako Jesého a Moratu, kteří zvyšují konkurenci. Někteří hráči silně bojují o svůj post. Každý na to reaguje jinak. Di María reagoval a chtěl bojovat, Özil, který je skvělý hráč, se rozhodl odejít.

Co myslíte o přestupu Garetha Balea?
Myslím, že je to velmi důležitá posila pro Madrid. Byl nejlepším hráčem Premier League v posledních dvou sezonách. Moje komentáře o něm se špatně pochopily. Už od začátku jsem povzbuzoval prezidenta, aby Balea získal pro Madrid. Real musí získávat nejlepší hráče, protože je nejlepší a nejslavnější klub světa.

Nová role trenéra
Nedokázal jsem si představit, jak to bude těžké, ale je to logické. Vnímáte napětí zevnitř, ale je to normální. Napětí je starost trenéra, on myslí na všechno. Jsem tu, abych Carlovi pomohl a pracoval s ním dlouhou dobu. Není jen dobrý kouč, který všechno zná, je také dobrý člověk.

Klíčová slova: zidane, cristiano ronaldo, bale

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!