Karim Benzema skóroval v Trofeo Santiago Bernabéu už popáté

Čas 24. 08. 2013, 19:37 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Trofeo Santiago Bernabéu
Trofeo Santiago Bernabéu

Karim Benzema dokázal v posledních čtyřech vydáních zápasu o Trofej Santiaga Bernabéua minimálně jednou skórovat a stal se tak čtvrtým nejlepším střelcem v historii turnaje. Na kontě má již pět tref!

Francouzský útočník, který vstřelil 3. gól při čtvrtečním měření sil s Al-Saddem, dokázal minimálně jednou skórovat i v předešlých třech vydáních turnaje hraného už jen na jeden finálový zápas. V roce 2009 proti Rosenborgu dokázal skórovat dvakrát, v roce 2011 rozvlnil síť Galatasaraye a loni pokořil i Millionarios.

Celkově se odchovanec Lyonu dělí o pozici čtvrtého nejlepšího střelce turnaje s Raúlem a Santillanou. Prvně jmenovaný totiž předevčírem také skóroval - ale to není pro žádného fanouška královského velkoklubu novinka.

V Trofeo Santiago Bernabéu se domácí dokázali prosadit celkem 112krát, včetně zmíněných pěti tref Katařanům. Z tohoto přídělu má na starosti hned 8 tref nejlepší střelec v historii Trofea Emilio Butragueño. Tabulce tak vévodí před Míchelem (7) a Hugo Sánchezem (6). 

Benzema je jediným aktivním hráčem klubu, který má momentálně reálnou šanci současného ředitele pro vztah s veřejností na čele tabulky střelců ohrozit. 

NEJLEPŠÍ STŘELCI  REALU MADRID V HISTORII BOJŮ O TROFEO SANTIAGO BERNABÉU
Hráč Počet gólů
Butragueño 8
Míchel 7
Hugo Sánchez 6
Santillana 5
Raúl 5
Benzema 5

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (33 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!