OFICIÁLNĚ: Raúl Albiol přestoupil do Neapole

Čas 21. 07. 2013, 12:39 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.com
Raúl Albiol
Raúl Albiol

Neapol a Real Madrid dnes (konečně) oficiálně potvrdili, že se dohodli na přestupu obránce Raúla Albiola. Sedmadvacetiletý mistr světa a dvojnásobný mistr Evropy podepíše v Itálii čtyřletou smlouvu.

Přestup Raúla Albiola byl už několik dní na spadnutí. Hráč podstoupil už ve středu lékařskou podmínku, ale ještě neměl dohodnuté podmínky svého kontraktu. Po několika dnech vyjednávání se přestup uskutečnil až dnes.

Raúl Albiol posílil Real Madrid během bohatého přestupového období v létě 2009. Přišel z Valencie za 15 milionů eur. Ve své první sezoně patřil k důležitým článkům týmu Manuela Pellegriniho, zvláště poté, co si Pepe vážně poranil koleno. Ale další roky už tak úspěšné nebyly. Raúl Albiol byl převážně náhradníkem. Podobnou roli plnil i v úspěšném reprezentačním týmu Španělska, se kterým sbíral jeden úspěch za druhým.

Jeho odchod z Realu Madrid byl jasný už před příchodem Carla Ancelottiho na post trenéra Realu Madrid. Italský kouč se tak s Albiolem ani neseznámil. Neapol by měla dle nových spekulací zaplatit 11 milionů eur. Raúl Albiol se v týmu setká s Callejónem, který do Neapole přestoupil o pár dní dříve za 10 milionů eur.

Děkujeme za vše, Raúle!

Klíčová slova: raul albiol, přestupy, neapol

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (115 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!