Nacho: Splnil se mi sen, jsem v prvním týmu

Čas 16. 07. 2013, 18:30 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Nacho Fernández
Nacho Fernández

Los Blancos se včera vrátili do práce a vypadá to, že trenér Ancelotti každý den vyšle nějakého hráče na tiskovou konferenci. Jako první se před novináře postavil Nacho Fernández.

Nacho mluvil o podpisu Illarramendiho, Isca a Carvajala: „Pro mě, jako pro Španěla, je to skvělé. Mladí španělští hráči všechny v zemi nadchli. Je před námi velká výzva a my doufáme, že uspějeme."

O Ancelottiho metodách: „Zatím pracujeme jen dva dny a ještě jsme o taktice nemluvili. Chce skromný, tvrdě pracující tým plný profesionálů. V týmu je dobrá atmosféra, stejná jaká zde byla i loni. Ancelotti je pohodový člověk, má k hráčům blízko, a to je pro nás dobré."

Novináři se Nacha zeptali, jaký je Zinedine Zidane: „Je to také velmi otevřený člověk, který s hráči mluví. Byl to úžasný hráč a má tolik zkušeností, kterými nám může pomoct."

O práci na tréninku: „Na všech trénincích se pracuje s míčem a pro nás je to ten nejlepší způsob práce, protože v zápase míč potřebujeme."

Nacho také mluvil o své roli v týmu: „Právě jsem prodloužil smlouvu o další čtyři roky. Během posledních let jsem usiloval o to, abych se dostal do prvního týmu a mým cílem je, abych získal trenérovu důvěru a abych zde zůstal. Trenér ví, že v obraně můžu hrát na jakékoliv pozici a až mě pozná, tak se rozhodne, kde budu hrát."

Nacho také zavzpomínal na Josého Mourinha: „Mám pro něj jen slova uznání. Díky němu jsem dosáhl na svůj sen, dostal jsem se do prvního týmu. Umožnil mi zde debutovat a já mu můžu jen poděkovat. Mám pro něj jen pozitivní slova."

Vzkaz pro mladé hráče: „Abyste se sem dostali, musíte tvrdě pracovat. Řekl jsem jim, že když to nejméně očekávají, tak jejich šance přijde. Tak ať tvrdě trénují a až jejich šance přijde, ať ji využijí."

Klíčová slova: nacho, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!