Morata: Madrid potřebuje trenéra, který rozumí jeho hodnotám

Čas 29. 05. 2013, 23:07 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
Álvaro Morata
Álvaro Morata

Nadějný španělský útočník Álvaro Morata v rozhovoru pro deník Marca prozradil, že by měl do Realu přijít takový trenér, který chápe hodnotám madridského celku. Také poděkoval a vzkázal vše nejlepší končícímu Josému Mourinhovi.

Álvara Moratu má před sebou se španělským týmem do 21 let evropský šampionát v Izraeli, kde by mohl být velice důležitou postavou týmu Rojas. V aktuální sezóně totiž zaznamenal velký vzestup a dostal se do prvního týmu, kde i 15krát nastoupil.

Proto se ho týká i problematika nového kouče Realu. „Ať již přijde kdokoliv, Ancelotti nebo někdo jiný, tak bude mít svůj vlastní způsob práce. Všichni jsou odlišní, takže je nemá smysl porovnávat s jejich předchůdci. Real Madrid potřebuje kouče, který zná tento klub a chápe hodnoty, které reprezentuje.“

Poté Álvaro poděkoval Mourinhovi, pod kterým si už v posledním duelu nezahraje. „Jsem Mourinhovi velmi vděčný. Je trenérem, který mi dal příležitost v prvním týmu a přeji mu hodně štěstí. Myslím, že by byl rád, kdyby klub opouštěl šťastnější.“

Skvělé mínění má i o Garethu Baleovi, o jehož služby Real bude podle médií usilovat. „Bale je jedním z nejlepších hráčů na světě a v Realu Madrid máme vždy nejlepší hráče. Jsem přesvědčen, že by byl skvělou posilou, pokud by ho klub opravdu chtěl získat,“ zakončil Morata.

Klíčová slova: morata, mourinho, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!