Sergio Ramos: Potřebujeme trenéra, který si dokáže sjednat pořádek

Čas 27. 05. 2013, 17:46 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Sergio Ramos se zúčastnil jedné promo akce a při té příležitosti se ho novináři ptali, co říká na Mourinhův odchod.

O odchodu Mourinha: „Respektujeme rozhodnutí každého z nás. Každý člověk si vybírá svoji budoucnost sám. Pro Mourinha mám jen pozitivní slova. Co se týče profesionální úrovně, tak je to jeden z nejlepších trenérů na světě a během jeho působení v klubu mně pomohl být víc soutěživý a víc náročný. Z každého hráče dostane maximum, a to je jedna z jeho ctností.

Jestli Mourinho něco má, tak jsou to zkušenosti. Nemyslím si, že by odcházel kvůli tlaku. Od začátku až do konce jsme mu věřili. To není důvod k jeho odchodu."

Jestli je toto správná doba pro Mourinhův odchod: „To nemůžu říct. Naším úkolem není dělat takový typ rozhodnutí."

O kvalitách, které musí trenér Realu Madrid mít: „Na kolektivní úrovni potřebujeme trenéra, který týmu věří, který je ambiciózní a je hladový po vítězství a který si v šatně dokáže sjednat pořádek. Je to obtížné, protože tým je plný hráčů z různých zemí a odlišných kultur."

Sergio také mluvil o Heynckesovi s Ancelottim jako o možných nástupcích Josého Mourinha: „Jsou to dva skvělí trenéři. Ve fotbale se všichni navzájem znají a v týmu máme hráče, kteří o nich mluví velmi dobře, a to jak na profesionální, tak i osobní úrovni. Prezident rozhodne, kdo pro nás bude tím nejlepším trenérem. Máme s ním velmi dobrý vztah, ale neptá se nás, kdo by byl podle nás lepší. Toto rozhodnutí musí učinit on sám."

Neymar odchází do Barcelony a Falcao podle všeho do Monaca. Sergio se k tomu moc vyjadřovat nechtěl: „Nepřísluší mi, abych mluvil o Neymarovi s Falcaem. Každý člověk se ohledně své budoucnosti rozhoduje sám."

O konci sezóny: „Pokud jde o druhá místa, tak to pro nás nebyla dobrá sezóna, ale v uplynulých letech se Real Madrid dostal na úroveň, která mu náleží."

Klíčová slova: sergio ramos, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (51 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!