Dres Realu Madrid za opravdu unikátní cenu!

Čas 14. 05. 2013, 21:48 | Autor podvinho
Dres Sergia Ramose pro aktuální sezónu
Dres Sergia Ramose pro aktuální sezónu

Dres Bílého Baletu pro sezónu se stává na stránce fans-shop.eu skutečným cenovým hitem. Využijte výprodeje a pořiďte si dres svého oblíbence za skutečně výhodnou cenu.

Pokud se vám líbí dresy pro aktuální sezónu a čekali jste na nejvýhodnější nabídku, právě jste se dočkali. Nyní je skutečně ideální doba ke koupi cenného suvenýru. Brzy totiž nastane doba, kdy se začne obměňovat sortiment pro novou sezonu. Ještě ale máte čas!

Stále si můžete vybrat své ideální zboží, které byste pyšně nosili venku, pili z něho kávu nebo by vám visel na zdi. Taktéž oficiálního oblečení Realu Madrid je pořád dostatek.

Dresů již ovšem ubývá a tak přicházíme s absolutním cenovým výprodejem dresů Real Madrid pro sezónu 2012/13. Jeho dostupnost se povážlivě tenčí a zbývá jen několik kusů.

Tahle sezóna nebyla zase tak špatná! Vždyť Real ještě čeká finále španělského poháru se svým městským rivalem. Madridistas tak mohou stále ukončit sezonu s pohárem v ruce.

Klikni na adresu www.fans-shop.eu a nakupuj.

Jak již jistě víte, na náš obchod a sortiment Realu Madrid se jednoduše dostanete kliknutím na tento odkaz nebo na reklamní banner v pravém sloupci webu.

Pro upřesnění uvádíme, že na takto zlevněné zboží není možné použít žádnou další slevu, což platí i pro naše členy SVM. Sleva 10-20% na ostatní sortiment ale samozřejmě platí.

Fans-shop.eu – protože fandit znamená žít

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!