Varane a Alonso se zdravotními problémy

Čas 03. 02. 2013, 23:17 | Autor Karlos | Zdrojmarca.com
Raphaël Varane
Raphaël Varane

Nepříjemnou dohru má pro Real Madrid včerejší utkání v Granadě. Kvůli zranění si totiž nebudou moci v nadcházejících dnech zahrát dva hráči za reprezentaci. Jsou jimi Raphaël Varane a Xabi Alonso.

Včerejší porážka od Granady tvrdě zasáhla jak celý tým, tak i všechny fanoušky a novinky z Madrid nejsou zrovna lichotivé. Zranění si totiž z duelu odnesli dva Madridistas - Raphaël Varane a Xabi Alonso.

Mladý Francouz si mohl odbýt v Paříži debut proti silnému Německu, ale jeho místo kvůli problémům nakonec zaujme v družině Didiera Deschampse Yanga-Mbiwa.

Varane po povedeném El Clásicu odehrál v Granadě celý zápas, nicméně v druhém poločase se lehce zranil. První informace mluvily o bolesti v pravé noze, vyšetření pak potvrdilo problémy s kolenní šlachou.

Xabi Alonso si proti Uruguayi také nezahraje, jeho tradiční místo v nominaci vybojoval hráč Atlética Mario Suárez. Na konci zápasu totiž cítil bolest v oblasti třísel a dnešní scan to stvrdil. Samotný hráč se tak rozhodl nic neriskovat a po rozhovoru s koučem Del Bosquem hrát za Španělsko nyní nebude.

Samotný Real Madrid podrobnější informace zatím neuvěřejnil, i proto by nemuselo jít u obou hráčů o nic vážného. Více budeme vědět v následujích dnech.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!