Rozhovor Kaká s dětmi. Chudák Brazilec!

Čas 16. 08. 2012, 15:12 | Autor thjuks | Zdrojsports.yahoo.com
Kaká
Kaká

Kaká jistě nerad vzpomíná na nedávnou reklamní akci Adidasu. Od setkání s madridskými dětmi si jistě sliboval poklidný rozhovor, ale malí caparti mu dali pěkně zabrat.

Kaká: Ahoj děti. Jsem velmi nadšený, že jsem tu dnes s vámi. Právě jsem se vrátil z přípravy v Americe.

Děti: Ahoj Kaká, jsem Roberto a je mi osm. Těšíte se na novou sezonu?

Kaká: To je výborná otázka, Roberto. Real Madrid v poslední sezóně dokázal výhrou La Ligy, že je nejlepší týmem ve Španělsku. Cítíme, že v téhle sezóně můžeme dokázat, že jsme nejlepší v Evropě. Máme velmi silný tým a další sezonu vidíme velmi optimisticky.

Děti: Ahoj Kaká. Jsem Teri a jím pavouky. Real Madrid před třemi zaplatil Milánu šedesát osm milionů eur za váš přestup. Ještě před třicítkou jste za Real hrál každou sezonu v méně než třiceti zápasech. Vadí vám, že klub by teď raději malého chorvatského chlapce, který oproti vám vypadá jako veverka?

aká: Ehm... To je otázka, Teri. Prožil jsem nádherné časy v Realu Madrid, i když jsem měl nějaká zranění. Je to velice soutěživý klub a já rozumím, že potřebuje čas od času změnu. Děkuji za čas zde strávený a na svoji budoucnost hledím s velkým úsměvem.

Děti: Ahoj Kaká. Jsem Herb a sbírám vidličky. Plakal jste kvůli Milánu, který se zbavil půlky týmu a stále tvrdí, že si vás nemůže dovolit? Pokud ne, měl byste.

Kaká: Ne, neplakal jsem, Herbe. Jsem šťastný v Madridu. Jednoho dne se vrátím do Milána, ale rozumím, že mohou být občas nějaké komplikace. Vím, že jim na mě velmi záleží, já mám Milán také rád.

Děti: Ahoj Kaká. Jmenuji se Stefan a právě mi bylo deset. Obviňuji vás, že Brazílie prohrála s Mexikem na olympiádě. Moje prarodiče tvrdí, že nemůžu kvůli vám na operaci, kterou potřebuji.

Kaká: Wow... Hmmmm. Proč obviňuješ mě, Stefane? Byl jsem velmi smutný, když jsem viděl Brazílii prohrát, ale já nebyl součástí olympijského týmu. Sice to nebylo v otázce, ale řeknu, že stříbrná medaile je stále velké požehnání a jsme si jistý, že každý, kdo byl v týmu, má výbornou zkušenost. Je mi líto, že mě obviňuješ, Stefane. Proč ti prarodiče říkají, že nemůžeš na operaci kvůli mě? Rád bych ti pomohl, pokud to jde. Co je to za operaci?

Děti (Stefan): [nějaký odborný lékařský výraz]

Kaká: Aha, nerozumím, o co jde, ale nerad to slyším. Rozhodně pomůžu, jak budu moci. Přeji ti šťastné narozeniny! Má někdo otázku třeba na Ameriku nebo co rád jím před zápasem?

Děti: Ahoj Kaká. Jsem Daisy. Jste mým vůbec nejoblíbenějším fotbalistou. Ráda bych se zeptala na Ameriku.

Kaká: To je super, Daisy. Jaká je otázka?

Děti (Daisy): Co je kur*a s Mourinhem? Myslí si, že mu lidé mají říkat The Only One [Výjimečný]? Neupadl na hlavou?

Kaká: Ach můj.... Daisy, takhle děti nemají mluvit. Prosím vás, nepoužívejte taková slova. To nebyla otázka na Ameriku, ale s Mourinhem nic není. Nemyslím si, že upadl na hlavu. Tedy doufám, že ne. Je to brilantní manažer a velmi laskavý člověk. Myslím, že děti trochu přehnáníte...

Děti: Ahoj Kaká. Jsem Billiam a mám rád ponožky. Kdo myslíš, že vyhraje UEFA hráče roku? Messi, Cristiano Ronaldo nebo Iniesta?

Kaká: To je výborná otázka, Billiame. Děkuji. Jsou to všichni skvělí hráči, ale myslím, že můj kamarád Cristiano měl nejlepší rok a velmi si tu cenu zaslouží.

Děti (Billiam): To je ošklivé vůči Messimu a Andrésovi. To není hezké. Co na to říkáš, Kaká?

Kaká: Ne, ne, ne! Nemyslel jsem to tak. Já jen, že...

Děti (Billiam): (pláč...)

Děti (Stefan): Moje střeva právě explodovala!

Kaká: Ježiši!

Článek vzniknul v přímé spolupráci se zajímavým webem FotbalNaplno.cz

Klíčová slova: kaka, interview

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (58 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!