Pepeho omluva Messimu, avšak: „Bylo to neúmyslné"

Čas 19. 01. 2012, 21:58 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Pepe
Pepe

Největším propadákem na straně Realu Madrid byla včera zcela jistě osoba Portugalce Pepeho. Nejenže šel první gól více méně na jeho vrub, ale když k tomu připočteme i simulování v souboji s Fabregasem a přišlápnutí ruky Messimu, výsledek je jasný. Pepe se dnes za svůj prohřešek vůči Messimu omluvil, avšak odmítá úmysl svého jednání.

Běžela 68. minuta střetnutí a sudí Fernandéz právě uděloval žlutou kartu Josému Callejónovi. Se svými argumenty na obhajobu spoluhráče se chystal přispěchat i Pepe. V cestě mu však seděl Lionel Messi, kterému bez ostychu přišlápl prsty. Opakované záznamy prokázaly úmysl Portugalcova jednání. Kdyby pokračoval stejným tempem dále, musel se Argentincově ruce vyhnout, své kroky však těsně před ním výrazně zkrátil.

Dnes se Messimu omluvil avšak s tím dodatkem, že to bylo neúmyslné. Podle záznamů kamer to bohužel vypadalo přesně opačně. Když k tomu připočteme i zmíněnou simulaci, dá se o Pepeho výpovědi polemizovat.

„Chtěl bych sdělit, že včerejší incident s Lionelem Messim byl neúmyslný,“ dušoval se Pepe. „Nicméně, přesto bych se mu chtěl omluvit, pokud si to vzal osobně, protože vše, co dělám, je bránění svého týmu a této instituce.“

„Dávám na to své srdce a duši. Myšlenka, že bych někdy úmyslně zranil svého soka, nikdy nevstoupila do mé mysli,“ dodal kajícně Pepe.

Pepeho zákrok na Messiho ke shlédnutí zde a zde.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (145 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!