Mourinho: Real Madrid ukázal velkolepé představení

Čas 18. 08. 2011, 21:02 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
José Mourinho
José Mourinho

Po včerejším zápase, který skončil 3:2 gólem z posledních minut z kopačky Messiho, se na tiskovce ukázal značně rozladěný Mourinho a v krátkosti k zápasu řekl několik slov.

„Real Madrid hrál velkolepou hru od první minuty až do té poslední. Jen říkám, co si myslím. Přijeli jsme sem hrát a to, co teď chci sdělit, není kritika, zkrátka jen říkám fakta: Ve druhém poločase u hřiště nebyl žádný podávač míčů, což je typické spíše pro malé týmy, když se dostanou do problémů, ne pro Barcelonu. Co se stalo, se zkrátka stalo, přesto jsem se svým týmem spokojen,“ byla první Mourinhova slova.

„Mám pocit, že jsme odehráli dva velmi dobré zápasy a tým je na tom daleko lépe než loni. Obecně platí, že čím déle pracujete s lidmi, tím lepší podmínky později mají, stejné to je i ve fotbale. V letošní přípravě jsme tedy odehráli 9 zápasů, ve kterých jsme hráli lépe, než loňské poslední zápasy sezony. Jsem spokojen s pokrokem, který mí muži učinili.“

Na závěr se zaměřil na hlavního sudího včerejšího klání. „Rozhodčí musí trestat, co za trestuhodné považuje. Marcelo a Pepe odehráli skvělý zápas, jeden po celých 90 minut, druhý 45. Pepe viděl kartu za menší zákrok, Marcelo podal skvělý výkon.“

„Nechci teď říkat, že jsem šťastný, protože španělský Superpohár jsme nevyhráli. Kdybych to řekl, bylo by to ode mě pokrytecké. Náš úmysl je hrát jako muži a ne padat na zem při sebemenším doteku,“ rozloučil se Mourinho přesně mířenými, tvrdými, ale pravdivými slovy.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (140 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!