Rozhovor s Ikerem a Sergiem

Čas 01. 08. 2011, 23:58 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com, as.com, marca.com, realmadrid.pl
Iker a Sergio
Iker a Sergio

Po dnešním tréninku se konala tisková konference, na kterou se dostavili dva kapitáni Realu Madrid, Iker Casillas a Sergio Ramos.

Přemýšlíte nad Superpohárem?
Iker: Ne, nepřemýšlíme, protože tímto zápasem s Barcelonou nejsme posedlí a jestli vyhrajeme tento turnaj, tak to bude pro nás to nejlepší. Uděláme pro to maximum.
Sergio: V tuto chvíli o tom nechceme mluvit. Pro nás je důležité to, abychom se dobře připravili na zápas s tak silným týmem, jakým Barcelona je.

Jste lepší, než jste byli v minulé sezóně?
Iker: Na to je ještě brzy. Co mohu říci je to, že máme velmi mladý tým, ve kterém je obrovská konkurence, a ve kterým si může trenér vybírat.

Dá se srovnat nynější tým s Los Galacticos?
Iker: Galacticos dominovali španělskému i evropskému fotbalu a v tom je ten rozdíl. Tým je v současné době velmi mladý, ale také velmi ambiciózní. Máme hráče s velkou touhou dosáhnout na velké věci.
Sergio: Máme ambiciózní tým, který touží po tom, aby vyhrál tituly, a jak už řekl Iker, máme velmi mladý tým. Moc jsme toho nevyhráli, a tak to chceme napravit.

Co říkáte na vaši cestu do Číny? Spekuluje se, že tu jste hlavně kvůli komerci
Iker: Pro nás jsou všechny zápasy důležité. Pokaždé když hrajeme, tak chceme vyhrát, a to je mentalita, se kterou jsme sem přijeli. Nejsme tady kvůli komerci. Přijeli jsme sem kvůli čínskému lidu. Našim úmyslem je, abychom se díky těmto zápasům připravili na Superpohár, a proto musíme v těchto zápasech odvést dobrou práci.
Sergio: Pro mě je to čest, že zde mohu být. Lidé jsou velmi vděční, stále se usmívají a zbožňují nás a za to jsme jim vděční.

Jakou soutěž chcete nejvíc vyhrát?
Sergio: Ligu mistrů, je to velmi pěkná soutěž, ve které nemáme štěstí. Čím dál víc je náročnější, je tam Barca nebo Inter.

Poslední otázka. Kdo tráví víc času před zrcadlem, Cristiano Ronaldo nebo Sergio Ramos?
Iker: Nevím, nesleduju to. (Smích)

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (28 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!