Canales míří na hostování do Valencie

Čas 31. 07. 2011, 12:27 | Autor podvinho
Sergio Canales
Sergio Canales

Talentovaný záložník Realu Madrid bude minimálně nadcházející dva roky hráčem Valencie, kam přichází na hostování.

Sergio Canales toho příliš v bílém dresu nenahrál a při současné konkurenci by se na tom asi jen těžko něco změnilo. I proto bylo jasné, že ideální formou pro tohoto talentovaného hráče by bylo hostování.

To se také vyplnilo a Canales odchází na dvouleté hostování do Valencie. Ve smlouvě o hostování je ale hned několik důležitých bodů. Canales bude hostovat dva roky, po tuto dobu nesmí nastoupit proti Realu Madrid v žádné soutěži. Valencia bude platit veškerý jeho plat, jenž činí 1,5 mil. eur. Za hostování navíc vyplatí 2 mil. eur.

Po celou dobu bude platit klauzule, díky které může Valencie kdykoliv hráče odkoupit za 12 mil. eur. Pokud se ovšem toto stane, Real má právo koupit Canalese zpět za 18 mil. eur. Jinými slovy, pokud se Canales vypracuje ve vynikajícího hráče, Real o něj nepřijde, maximálně prodělá 6 mil. eur.

Stále se sice čeká na definitivní oficiální potvrzení, ale k celé záležitosti se již vyjádřil i samotný Canales, který je momentálně s reprezentací do dvaceti let v Kolumbii. „Jsem velmi šťastný a do Valencie se těším. Doufám, že dostanu mnoho příležitostí“ sdělil telefonicky Canales.

Nám nyní nezbývá než popřát Canalesovi mnoho štěstí v jeho dalším působišti a doufat, že se za dva roky znovu vrátí na Bernabéu jako hráč světového kalibru. HALA CANALES!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (56 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!