Valdano odchází z Realu Madrid

Čas 25. 05. 2011, 19:20 | Autor Lulinka | Zdrojmarca.com, realmadrid.com
Jorge Valdano
Jorge Valdano

<Aktualizováno> Generální ředitel Realu Madrid Jorge Valdano opustí svojí pozici v klubu. Dohodlo se tak představenstvo na dnešním zasedání.

Florentino Pérez dnes svolal tiskovou konferenci, na které přednesl svůj proslov týkající se odchodu sportovního ředitele klubu, Jorge Valdana. 

„Jak jistě všichni víte, před sezónou jsme začali nový sportovní projekt zaměřený na budoucnost a mladé hráče a ve kterém jsme dali důvěru Josému Mourinhovi. Zkušenost z této sezóny ukázala na to, že je nutná reorganizace klubu, což znamená dopřát našemu trenérovi samostatnost v řízení a vyhnout se selháním, které se objevily v obecně sportovním hledisku.

Z tohoto důvodu se rada rozhodla zrušit post generálního ředitele. Tento post zastával Jorge Valdano. Tyto pravomoci, které měl generální ředitel, převezme José ?ngel Sánchez. Trenér, který bude mít širokou pravomoc, bude podléhat přímo Sánchezovi. Proto se rada, se zrušením postu generálního ředitele, dohodla na ukončení smlouvy s Jorgem Valdanem.

Toto je první krok reorganizace v našem týmu, ve které budeme v následujících týdnech pokračovat. Nemohu skrýt, jak je pro mě odchod Jorge Valdana bolestný. Ušli jsme spolu dlouhou cestu, ale jsme také partnery, kteří rozhodli činit rozhodnutí, které jsou za všech okolností nejlepší pro klub. Moje pocity nemůžou být důvodem pro nesplnění toho, v co věřím a co je mojí povinností. Jorge vážím si veškeré Vaší tvrdé práce a obětavosti. Přejeme vám jen to nejlepší a do budoucna bychom chtěli, abyste se s klubem opět spojil."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (93 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!