Trojice dresů pro sezonu 2011/12?

Čas 06. 05. 2011, 16:53 | Autor Petric32
Jaké budou nové dresy?
Jaké budou nové dresy?

S koncem sezony se samozřejmě začínají množit spekulace o tom, jak by mohly vypadat dresy pro sezonu následující. Několik návrhů tady již bylo, ale nyní tady máme rovnou celou sadu dresů.

U domácích dresů jsme tu měli návrhy jak v bílém provedení s modrými pruhy a specifickým límcem, tak i bílé dresy se zlatým lemováním.

A právě ty se nyní objevily i v reálném pohledu, nejen na papíře. Dres by se měl vrátit ke klasickému límečku kolem krku, pruhy na ramenou a logo Adidas na hrudi by mělo být tedy zlaté, tak jako oblouk v podpaží. Logo klubu by opět nemělo být vyšívané. Konce rukávů by neměly být volné, ale ztažené gumou.

Na jistých stránkách je dres již i v prodeji. Bude však opravdu platný?

 

 

Venkovní dres pro následující sezony by měl zůstat zachován v již klasické tmavé barvě. Tentokrát se jedná o tmavý odstín modré. Na ramenou by měly být pruhy Adidas ve žluté barvě, tak jako přední část límce. Vepředu bude na levé straně již klasicky logo klubu a na pravé straně logo společnosti adidas. Na hrudi bude jakožto hlavní sponzor společnost Bwin. Tyto dvě frakce budou odděleny žlutým pruhem, který by měl být pouze v přední části.

 

Třetí dres, pokud bude vypadat opravdu podle následujícího návrhu, bude mezi fanoušky zcela jistě přijat nejrozporuplněji. Měl by být totiž červený. Opravdu se tato barva ke královskému velkoklubu hodí? Nebo Vám to přijde jako příjemné spestření? Tento návrh však vypadá nejvíce "Photoshopicky". Pokud by společnost Adidas však chtěla šokovat a tento dres by opravdu vstoupil v platnost, byl by celý červený, klasické pruhy na ramenou by byly bílé, tak jako úsek límce v přední části. Úzké bílé proužky by byly i na koncích rukávů. Zbytek, tedy hru, by byl klasický.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (74 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!