V nominaci na Sporting i Higuaín a trojice hráčů Castilly

Čas 01. 04. 2011, 15:19 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Juan Carlos při debutu
Juan Carlos při debutu

Pro zítřejší zápas se Sportingem Gijon nominoval José Mourinho dvacítku hráčů, mezi kterými už nechybí Gonzalo Higuaín, pro kterého měla sezona původně skončit (více o jeho návratu se dočtete v dalším článku). Dostala se řada i na několik hráčů Castilly - Álex Férnandez, Juanfran a Juan Carlos.

Hned trojice hráčů Castilly v nominaci prvního týmu je způsobena dvěma faktory. Jednak se marodka královského velkoklubu opět trochu rozrostla a také nás čekají dva velmi úmorné, ale pro fanoušky skvělé měsíce. Pro Juana Carlose je to v krátké době již druhá pozvánka, nominovaný byl i na duel proti Lyonu, zůstal však na tribuně.

V nominaci se po 124 dnech oběvuje i Gonzalo Higuaín, u kterého léčba probíhala lépe než se předpokládalo. Zranění však stále ještě jsou Kaká, Gago a Ronaldo, nově k nim po reprezentační přestávce přibyla ještě dvojice Benzema, Marcelo.

Chybí i Pedro León, u něj však nebylo prozrazeno, zda je to z důvodu zranění, nebo z taktického hlediska.

CEL? NOMINACE REALU MADRID:
Brankáři: Casillas, Adán a Dudek.
Obránci: Garay, Albiol, Ramos, Carvalho, Pepe a Arbeloa.
Záložníci: Lass, Khedira, Granero, ?lex, Juanfran, Canales, Özil, Di María a Juan Carlos.
Útočníci:
Adebayor a Higuaín.

Nenominovaní: Gago, Kaká, Ronaldo, Marcelo, Benzema (všichni zranění), Pedro León (rozhodnutí trenéra?) a Xabi Alonso (karetní trest)

Sestava podle real-madrid.cz: Casillas - Ramos, Pepe, Carvalho, Arbeloa - Khedira, Lass - Özil, Granero, Di María - Adebayor

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (80 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!