Nová smlouva pro Pepeho?

Čas 16. 02. 2011, 11:55 | Autor Hed | Zdrojmarca.com, as.com
Pepe
Pepe

Po více než ročním jednání je Portugalec Pepe blízko podpisu nové smlouvy. José Mourinho považuje podpis smlouvy za velmi zásadní okamžik a proto vedení klubu souhlasí s podmínkami a Pepe podepíše nový tříletý kontrakt.

Jedno z nejdiskutovanějších témat v posledních dnech v Madridu je určitě prodloužení smlouvy s portugalským obráncem Realu Madrid, Pepem. Fanoušci a všichni činovníci se po více jak ročním jednáním dočkají zřejmě šťastného konce. Podle nepotvrzených informací se klub s hráčem dohodli již 4. února a Pepe je tak blízko nové smlouvy.

Po úspěšném přestupu Adebayora do Královského klubu trenér JoséMourinho avizoval, že vedení si nemůže dovolit prohrát boj právě o Pepeho. "Real Madrid si nemůže dovolit nechat odejít tak skvělého obránce. Řekl jsem vedení, že ho potřebujeme a nyní doufám, že se všechna jednání podaří a Pepe bude pokračovat zde v Madridu" uvedl José  Mourinho na konci lednového přestupního období.

Další informace k tomuto tématu dnes přinesl španělský deník Marca.  Podle něj Portugalec je připraven podepsat novou smlouvu s Realem Madrid.Pokud se to ovšem nepodaří je Pepe ochotný vyjednávat s rivalem z Barcelony.

Pepe přišel do Realu Madrid v roce 2007 z týmu FC Porto za 30 milionů euro. Vzhledem k této vysoké přestupní částce se Pepe dohodl s týmem na smlouvě ve výši 1,8 milionů ročně, ale s podmínkou nové vylepšené smlouvy v nejbližších letech.

Po třech strávených letech v Madridu se Pepe ukázal jako jeden z nejlepších stoperů světa a tak vedení Královského klubu si může gratulovat. Ovšem nyní Pepe požaduje novou smlouvu a vedení s tím nesouhlasí. Především se nelíbí požadovaných 6 milionů eur ročně a Real Madrid nabízí pouze 3,5 milionů. nyní Pepe požaduje 3,8 milionů eur ročně a to do roku 2015. Současná smlouva vyprší v roce 2012. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (81 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!