50. ligový zápas pro Cristiana Ronalda

Čas 30. 01. 2011, 12:57 | Autor NikkiSinks | Zdrojrealmadrid.pl
Cristiano Ronaldo proti Atléticu Madrid
Cristiano Ronaldo proti Atléticu Madrid

Cristiano Ronaldo se opravdu vyplatil Realu Madrid, což dokazuje každý zápas, který v bílém dresu odehraje. Překonal mnoho rekordů a určitě je připraven překonávat další. Během zápasu proti Osasuně odehraje již svůj padesátý ligový zápas ve španělské lize za Real Madrid.

Cristiano Ronaldo odehraje dnes na stadionu Reyno de Navarra 50. ligové utkání v La Lize za Real Madrid a může se chlubit nejlepší statistikou v celé historii nejlepšího klubu na světě, Realu Madrid. Do této chvíle dal Cristiano Ronaldo 49 branek v 49 zápasech v Primera Division, což je rekord celé stoleté historie klubu. Ani Ferenc Puskás, Alfredo di Stéfano, Pahiňo, Hugo Sánchez, Ronaldo, Ruud Van Nistelrooy. Nikdo z těchto hráčů na takový rekord nedosáhl. Žádný z těchto hráčů se nemohl po padesáti zápasech v dresu Realu Madrid v lize chlubit takovou statistikou, jakou se dnes může chlubit Cristiano Ronaldo.

Ronaldovým cílem teď není pouze překonat ligový rekord Telmo Zarry a Hugo Sáncheze, kteří vstřelili v jedné sezóně La Ligy 38 branek, ale také se zapsat do historie Realu Madrid jako nejlepší střelec klubu, co se týče úspěšnosti. Momentálně vede Puskás s průmerem 0,86 branek na zápas (156 branek v 180 zápasech). Di Stéfano má 0,76 branek na zápas (216 branek v 282 zápasech) a Ronaldo  se statistikou 0,65 branek na zápas (83 branek v 127 zápasech). Je nutné také dodat, že Cristiano Ronaldo dal momentálně 66 branek v 66 zápasech, což je statistika naprosto neskutečná a dává mu průměr čisté jedné branky na zápas. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (53 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!