Lass se šestkou?

Čas 28. 01. 2011, 17:18 | Autor thjuks | Zdrojrealmadrid.pl, marca.com
Lass 6
Lass 6

Po odchodu Mahamadoua Diarry se uvolnilo prestižní číslo šest. Převezme jej Lass? Real Madrid představil novou posilu, která také potřebuje nějaké číslo na dresu. Uvidíme malou rošádu čísel?

Klub jako nejlepší variantu prý vidí ponechání šestky Diarrovi. Jen ji už nebude mít Mahamadou, ale Lassana. Volnou desítku by si vzal Mesut Özil. Němcova 23 by připadla právě nové posile, Emmanuelovi Adebayorovi. 

Africký hráč sice prý původně žádal "svoji" 25, ale tu má několik let Jerzy Dudek. Oblíbený hráč kabiny si své číslo nechá, po sezóně stejně zřejmé odejde. Nejlepší řešení z hlediska marketingu bude řešení Adebayor 23. Pokud Lass nebude souhlasit se změnou dresu, nabídne se Khedirovi, který si jistě rád polepší z 24. Volné číslo se poté přidělí Adebayorovi.

S odchodem Mahamadoua Diarry také přichází malá změna v hierarchii zástupců kapitána Realu Madrid. Iker Casillas je jako kapitán Realu Madrid nedotknutelný, prvním nástupcem zůstává Sergio Ramos, ale třetím "kapitánem" bude Marcelo a čtvrtým Gonzalo Higuaín.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (97 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!