Sergio Canales z Realu Madrid neodejde

Čas 21. 01. 2011, 11:38 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Sergio Canales
Sergio Canales

Hned několik klubů si dělalo zálusk na získání mladého talentovaného záložníka Sergia Canalesa z Realu Madrid. Nyní se ale zdá, že Canales minimálně do léta bílý dres za žádný jiný nevymění.

Sergio Canales se přesunul do Realu Madrid teprve před touto sezónou, i když mu už nějakou dobu patřil. Královský klub ho ale nechal hostovat v Racingu Santander, odkud ho také koupil, aby nabral ještě více zkušeností v prvním týmu.

Před touto sezónou však José Mourinho uznal, že je Canales již dostatečně připraven a může se ucházet o místo v prvním týmu Realu Madrid. Vše ale zkomplikovalo poměrně vážné zranění, kvůli kterému vynechal mladý záložník několik zápasů a stále se do základní sestavy nepropracoval.

Proto se zdálo, že by mohl odejít. Tomu nahrával i fakt, že byl a je o Canalese velký zájem ze Španělska, Itálie i Anglie. Několik manažerů se netajilo záměrem Španěla získat, což přiznal i jeho agent.

Všem námluvám ale utržil velkou ránu José Mourinho, který jednoznačně řekl, že Canales nikam neodchází, jelikož sezóna bude ještě dlouhá a Sergio svoji šanci určitě dostane a bude moci ukázat, co v něm je. Navíc je ještě velmi mladý a byla by škoda se ho zbavit.

Proto přichází v úvahu spíše hostování, ale i to trenér Realu zatrhl. I Canales je v Realu spokojený a nikam se nechystá. Navíc, pokud Canales odejde do jiného klubu, musí Real zaplatit 5 mil. eur jeho bývalému klubu Racingu Santander, jelikož je tato klauzule obsažena ve smlouvě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!