Nisty nepříjde, obránce Maicon stále ve hře

Čas 20. 01. 2011, 19:50 | Autor Karlos | Zdrojgoal.com
Van Nistelrooy v zimě nejspíše nepřijde
Van Nistelrooy v zimě nejspíše nepřijde

Minulý týden se živě debatovalo o možném návratu van Nistelrooye na Bernabéu. Dnes to trenér Hamburku, Veh, razantně odmítl. Naopak agent Maicona, Caliendo, nevyloučil budoucí přestup svého 'svěřence' k Bílému baletu.

Ruud van Nistelrooy v zimě do Realu Madrid nepřijde! To plyne z dnešního prohlášení trenéra Hamburgeru SV, Armina Veha. Ten pro Německou tiskovou agenturu prohlásil, že sice chápe Nizozemcovu touhu vrátit se do Španělska, ale také zdůraznil fakt, že má aktuálně smlouvu v německém klubu.

'Van Gol' řekl, že by byl rád, kdyby mohl opět obléci bílý dres Realu, ovšem podle jeho aktuálního trenéra by se měl více soustředit na HSV: „Klub udělal jasné rozhodnutí, hráče nikam nepustí. Respektuji ho i jeho názor a jsem si také vědom, že se chce vrátit do Madridu a ukončit tam kariéru.

Respektuji jeho úmysly, ale má smlouvu s naším klubem, je ve skvělé formě a jeho odchod tedy není možný,“ řekl Armin Veh.

O nějaký ten měsíc dříve, přesněji v létě, probíhaly bulvárním tiskem zprávy o zájmu Los Merengues o brazilského obránce Internazionale, Maicona. Vítěz Ligy mistrů si svého pravého beka nakonec udržel, ale jeho agent nyní tvrdí, že v budoucnu by k transferu mohlo dojít.

Vždy to ovlivnil Moratti. Ten nepustil Maicona z Interu. Přestup je sice nyní, pod Leonardem, méně pravděpodobný, ale pokud se oba kluby dohodnou na finanční stránce věci, tak by k tomu mohlo dojít. Je to jediná možnost, jak by mohl Maicon opustit Inter.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (71 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!