Mesut Özil: Atmosféra na Bernabeu je fantastická

Čas 03. 12. 2010, 19:19 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Mesut Özil
Mesut Özil

Mladý záložník Realu Madrid poskytl před zítřejším zápasem s Valencií rozhovor Bwin.com.

„Náš tým má velký potenciál. Máme velkou šanci na to, abychom vyhráli ligu. Na první Barcelonu ztrácíme jenom dva body a to není žádná tragédie. Nejlepší, co můžeme udělat, je zítra porazit Valencii, a to nám umožní vidět věci z jiné perspektivy," začal rozhovor mladý záložník Los Blancos.

Mesut Özil dokazuje, že je velmi potřebným hráčem, protože v této sezóně dal už tři góly a připsal si pět asistencí: „V každém zápase se snažím dát gól a pomoci tak týmu k výhře, to je mým cílem. Jestliže si na konci zápasu  mohu říct, že jsem pomohl týmu k výhře a případně dal i gól, tak jsem s mojí prací spokojený."

Dále mluvil o tom, že je rád, že je v týmu také další Němec: „Je velmi jednoduché hrát se Samim, protože je to mimořádný fotbalista a jsme dobří přátelé. Pokud jde o mou hru, tak jsem rád, že jsem se dostal tak daleko, ale já i Sami jsme ještě dost mladí a musíme ještě pokračovat v růstu. Mým cílem je hrát co nejlépe. Tým mě v každém zápase podporuje a já trenérovi věřím a i on mně. Toto mi umožňuje to, že mohu hrát uvolněně a rozvíjet tak můj potenciál."

Pokud jde o sobotní zápas, tak Mesut říká, že to bude hodně komplikované protože: „Všichni hráči ve Valencii jsou dobří. Jejich největší vlastností je to, že jsou velmi silní jako tým. V útoku jsou asi nejnebezpečnější, ale pokud se zaměříme na to, co nám řekl trenér, tak bychom měli vyhrát."

„Zítra proti sobě nastoupí dva týmy, které mají velmi silný útok, ne-li přímo smrtící a budou se chtít před fanoušky ukázat. Chceme, aby si fanoušci hru užili, ale důležité jsou tři body. Vždy jsme se snažili o to, abychom ze zápasu vyšli s čistým štítem a bránili tím nejlepším možným způsobem. To je základem pro budování vítězství, protože víme, že v útoku máme velký potenciál a můžeme kdykoliv dávat góly."

Mesut také nezapomněl poděkovat všem fanouškům za podporu, které se jemu a celému týmu dostává: „V takovém důležitém zápase potřebujeme podporu fanoušků. To pro nás znamená moc. Sám za sebe mohu říct, že jsem velmi vděčný za podporu, které se mi od fanoušků po celou dobu dostává. Byl jsem zde velmi dobře přijat jak týmem, tak i fanoušky. Fanoušci nás vždy podporovali a doufám, že v tom budou pokračovat. Atmosféra na stadionu je fantastická a je vždy příjemné hrát na Bernabeu."

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!