Mesut Özil: Tato porážka mě moc bolí

Čas 01. 12. 2010, 21:51 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Mesut Özil proti Barceloně
Mesut Özil proti Barceloně

Mesut Özil poskytl novinám Bild krátký rozhovor, ve kterém mluvil o El Clásicu.

Stejně jako všichni fanouši Realu Madrid, tak i Mesut je velmi zklamaný z pondělního zápasu proti Barceloně, ve kterém Los Blancos utrpěli drtivou porážku 0:5. „Je to nejhorší porážka mé kariéry. Nikdy jsem neprohrál tak důležitý zápas s takovým rozdílem. Tato porážka mě moc bolí," svěřil se se svými pocity mladý záložník Realu Madrid.

Mesut dál pokračoval v rozhovoru, ale z jeho slov jde poznat, že je stále smutný: „První dva góly jsme dostali velmi rychle a nedokázali jsme na ně zareagovat a rychle odpovědět."

Mesut také neměl vůbec žádný problém s tím, že ho trenér, José Mourinho, po prvním poločase vystřídal. Měl pro to prochopení, protože sám určitě věděl, že v pondělí to nebyl jeho nejlepší výkon, který na hřišti předvedl: „Neviděl jsem v tom žádný problém, musel zkusit něco udělat a já našemu trenérovi věřím."

Doufejme, že černý týden je za námi, že vše nejhorší co se nám stalo je pryč. Snad už nebudou žádné červené karty, žádné nesmyslné pokuty, zranění hráči a prohrané zápasy, které trápí jak hráče, tak i fanoušky. Snad co nejdřív vysvitne sluníčko a vše bude takové jako dřív. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!