Sergio Ramos a jeho 10. červená karta v dresu Realu Madrid

Čas 01. 12. 2010, 14:02 | Autor Lulinka | Zdrojas.com
Ramos a jeho červená karta v El Clásicu
Ramos a jeho červená karta v El Clásicu

Vždy vám přinášíme informace o tom, když se nějakému hráči z Realu Madrid podaří vyrovnat anebo překonat nějaké statistiky. Dnešní statitiscké okénko se týká Sergia Ramose a jeho desáté červené karty v dresu Realu Madrid. Bohužel to není nijak veselá statistika.

Sergiovi se v zápase proti Barceloně podařil husarský kousek. Získal svoji 10. červenou kartu v dresu Realu Madrid v celkově 175 odehraných zápasech. Ramosovi se tak podařilo vyrovnat rekord, který do pondělí držel Hierro, který dostal 10. červených karet během 439 zápasů. Sergiovi stačilo k tomuto vyrovnání mít odehraných o 264 méně zápasů než Hierrovi. 

Sergio Ramos dostal v zápase proti Barceloně červenou kartu v 92. minutě poté, co kopl Messiho a pak ještě napadl Puyola. Po zápase Sergio Ramos přišel za hráči Barcelony a omluvil se jim za své chování. 

Teď se vrátíme na úplný začátek, tedy do dob, kdy Sergio přestoupil ze Sevilly do Realu Madrid. O Sergiovi je známo, že rychle ztratí nervy a poté jedná impulzivně. Už od jeho příchodu na Bernabeo se s ním táhnou žluté i červené karty. Ve všech sezónách, které doposud odehrál v dresu Realu Madrid, získal aspoň jednu červenou kartu. Nejvíce červených karet získal při svém debutu v sezóně 2005-2006, kdy získal tři červené karty, bylo to v zápasech proti Espanyolu, Realu Sociedad a Villarrealu. Další tři červené karty získal v sezóně 2007-2008, kdy je obdržel v zápasech se Sevillou, Mallorcou a Recreativem. V sezóně 2006-2007 získal jen jednu červenou kartu proti Atleticu, stejně jako v loňské sezóně v zápase proti Malaze. Během letošní sezóny se mu podařilo získat již 2 červené karty, a to v zápase Ligy mistrů proti Ajaxu Amsterdam a teď v pondělí proti Barceloně.

Zajímavá je také statistika žlutých karet, a to nejen ta Sergiova, která je taky pěkně bohatá, ale historie Realu Madrid je dost velká, takže jsou před Sergiem ještě další čtyři borci, kteří jsou v tomto ještě o něco lepší. Sergio Ramos je na 5. místě se 77 žlutými kartami, na 4. místě je Sanchis s 90 žlutými, 3. místo zaujímá MIchel s 91 žlutými kartami, na 2. místě je Guti, který má na svém kontě 99 žlutých karet a 1. místo drží Hierro se 142 žlutými kartami.  

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (64 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!