Cena pro Arbelou za sportovní zásluhy

Čas 05. 10. 2010, 21:02 | Autor Petric32 | Zdrojrealmadrid.com
Arbeloa s cenou za sportovní zásluhy
Arbeloa s cenou za sportovní zásluhy

Alváru Arbeloovi byla udělena "medaile" za zásluhy sportu v části Aragónie. Cena byla předána ve spojení s připravovanými 28. Aragónskými scholastickými hrami.

„Je to pro mne čest, že jsem cenu obdržel zrovna ve městě, kde jsem vyrůstal. Mnoho let jsem hrál v této škole, protože jsem bydlel blízko. To je také důvod, proč je to pro mne tak zvláštní,“ sdělil Arbeloa.

Alváro brzy však opustil téma o své ceně a vrátil se k nedělnímu zápasu s Deportivem. „Je vždycky dobré vyhrát před tím, než se v lize chystá nějaká pauza. Mužstvo hrálo proti Deportivu skvěle a hodně skórovalo, což bylo to jediné, co nám chybělo.“

„Prozatím naše úzkost s nedělním vítězstvím zmizela. Každý z nás hrál velmi dobře a my všichni doufáme, že aspoň takhle budeme hrát i po zbytek sezony. Každým dnem se zlepšujeme a myslím si, že brzy dosáhneme nejlepší formy, kterou si, doufejme, co nejdéle udržíme.“

 

Dnes také probíhal trénink, na kterém měl trenér José Mourinho k dispozici o 15 hráčů méně, než by se mu hodilo. Oněch 15 hráčů si plní své reprezentační povinnosti, takže k ruce byli Mourinhovi pouze Marcelo, Gago, Pedro Léon, Albiol, Granero, Mateos, Dudek a Adán. Hráči se dnes účastnili prvního tréninku po nedělní výhře 6:1 proti Deportivu.

Po lehkém strečinku a rychlém rozběhání se šestice hráčů z pole rozdělila do dvojic a postavili si překážkovou dráhu. Poté kličkovali mezi kužely, na konci kterých na ně čekal míč, a hráči si tak vyzkoušeli i střelbu na branku z pohybu.

Dudek a Adán opět pracovali s trenérem brankářů Silvinem Lourou. 

Hráči si pak dvojice vyměnili a dávali si přihrávky na jeden dotek. Poté se k nim připojili i Dudek s Adánem.

Poté si zahráli tréninkový fotbálek, kdy proti sobě nastoupily mini-týmy ve složení Dudek, Marcelo, Mateos a Granero vs. Adán, Pedro Léon, Albiol a Granero.

Trénink byl ukončen závěrečným protažením na vychladnutí a sedy-lehy.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (36 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!