Arbeloa: Pokud chceme vyhrát, musíme být silní v obraně

Čas 01. 10. 2010, 18:16 | Autor Lulinka | Zdrojrealmadrid.com
Álvaro Arbeloa
Álvaro Arbeloa

Díky své disciplíně se Álvaro Arbeloa stal důležítým článkem v obraně Realu Madrid. Před nedělním zápasem s Deportivem si sedl a promluvil s redaktory z Bwin.

„Nikdy nemůžeme vědět, jak se bude zápas vyvíjet, chceme proti Deportivu vyhrát a doufám, že budeme mít větší štěstí a podaří se nám dát více gólů než v minulých zápasech."

Pár slov k obraně: „Pokud chceme vyhrát, tak nesmíme dostat gól, musíme být v obraně silní a dávat si pozor. Zjistili jsme, že obrana je v naší hře velmi důležitým článkem a v posledních zápasech jsme v obraně odvedli velmi dobrou práci."

„Guardado je velmi dobrý a rychlý hráč, budeme si na něj muset dávat velký pozor."

Vzpomínky na Deportivo, za které chvíli hrál: „Je vždy hezké hrát proti týmu, ve kterém jsem dříve působil. Nehrál jsem tam dlouho, ale byla to skvělá zkušenost a stále mám v Deportivu několik přátel."

O svém snu: „Byl bych velmi rád, kdyby se mi v této sezóně podařilo dát gól, vím, že to není moje práce na hřišti, ale nebudu vám lhát, každý chce dát gól a já také."

O tom jestli byl někdy v zápase vyloučen: „Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem byl v zápase vyloučen jen jednou, to jsem ještě hrál za Castillu. Od té doby jsem vyloučený nebyl. Pro obránce je to vždy velmi složitá situace. Nevím, jestli je to otázka toho, být spravedlivý anebo být jen na hřišti inteligentní."

 

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!