Mesut Özil chválen ze všech stran

Čas 13. 09. 2010, 20:56 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Mesut Özil
Mesut Özil

Výborný výkon německého záložníka proti Osasuně nezůstal bez odezvy. Pochválil ho trenér Mourinho i spoluhráči a včera se předháněly v pochvalách i sportovní deníky z celého světa!

Ihned po zápase pochválil technického záložníka José Mourinho. „Když máte v týmu hráče jako Özil, je vše mnohem jednodušší. Jeho hra vypadá lehce, protože jsou pro něj snadné věci, které jsou pro jiné to nejtěžší. Dokáže myslet v obrovské rychlosti. Mesut velmi tvrdě pracuje a je důležité, že při prvním utkání nezklamal fanoušky.“

V podobném duchu se vyjádřil i záložníkův spoluhráč Pepe. „Özil je tak vyjímečný hráč, že mu musíme dát hodně prostoru, aby se zde mohl pořádně prezentovat“ věří Pepe, který byl také po svém návratu v dobré formě.

Nejvíce chvály ale pěly na hlavu Mesuta Özila španělské a německé sportovní deníky. Například noviny El Mundo napsali, že byl Özil nejlepším hráčem na hřišti a hlavně díky němu se dokázal Real proti bránící Osasuně prosadit.

„Özil je obrovská naděje. On je technický, inteligentní a velmi rychlý. On dává hře Realu Madrid něco navíc. Fanoušci ho budou milovat“ napsal zase uznávaný sportovní deník AS.

Deník Marca se také nenechal zahanbit a pokračoval v podobném duchu. „Özil byl jednoznačně nejlepším hráčem, těžko se mu mohl někdo v zápase rovnat. Vše bylo zajímavější, kdykoliv se míč dotkl jeho nové nohy“ napsal dokonce redaktor tohoto španělského plátku.

Vše uzavírá jasný titulek Bildu, tedy německých novin. „Özilův první zápas v základu, první vítězství Realu Madrid“ napsal trefně redaktor německého listu. Dále dodal, že si hráč vedl jako zkušený mistr a ne jako talentovaný mladík.

Mesut Özil tak zažil preméru z říše snů. Nyní se ale teprve ještě ukáže, jak moc je připravený. Laťku si totiž nasadil velice vysoko...

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (51 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!