Přehled zraněných hráčů Realu Madrid

Čas 02. 09. 2010, 12:22 | Autor podvinho | Zdrojrealmadrid.com
Kaká patří mezi dlouhodobě zraněné hráče
Kaká patří mezi dlouhodobě zraněné hráče

Real Madrid má hned na začátku sezóny několik zraněných hráčů. Poslední dobou je jich dokonce tolik, že už se v tom i fanoušek Bílého Baletu přestává orientovat.

Dlouhodobě zraněný je brazilský záložník Kaká. Kvůli problémům menisku v levém koleni musel Brazilec v srpnu na operaci a absolutně bez tréninku musí být minimálně tři měsíce. Poté začne pomalu lehce trénovat. Odhady hovoří, že by mohl naskočit na hřiště během prosince.

 Zranění si již dříve přivodil také Ezequiel Garay. Ten má natržený sval v pravém koleni a během září ještě do hry určitě nenaskočí. Jeho návrat je naplánován na polovinu října.

Dalším zraněným stoperem je i Raúl Albiol. Obránce se zranil v zápase v Belgii. Albiol má vymknutý kotník a doba léčby je asi 4-5 týdnů. Albiol by se tak mohl na hřišti objevit začátkem října.

Podobný osud má i Fernando Gago. Záložník trpí natížením bočních svalů v levém koleni. Doba léčby je stejná jako u Albiola a na hřišti bychom ho mohli vidět také začátkem října.

 Delší dobu byl zraněný i třetí stoper Pepe. Jeho zranění levé nohy, které si přivodil v Americe, už ale vypadá v pořádku a dokonce se již zapojil do tréninku.

 Nově zraněným po posledním zápase je Lassana Diarra. Záložník si poranil pravý kotník a chybět by měl dva týdny. Lass má lehce natažené vazy, které si vyžadují chvíli absolutního klidu.

Ve stejném zápase se zranil i Cristiano Ronaldo. Ronaldo si pohmoždil pravou nohu a především kotník. Chybět by tak měl 2-3 týdny, ale sám hráč říká, že by to mohlo být méně. Pokud vše půjde podle plánu, mohl by stihnout alespoň část zápasu s Ajaxem v Lize Mistrů.

Nejnovějším přírustkem mezi zraněné je také útočník Karim Benzema. Francouz si totiž na srazu reprezentace poranil kotník. Zranění se ale nakonec neukázalo vážné a Benzema tak s reprezentací zůstal, i když do zápasu asi nezasáhne.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (53 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!