Drenhe odchází hostovat a co Van der Vaart?

Čas 01. 09. 2010, 00:07 | Autor thjuks
Drenthe se loučí. Bude to jen na rok?
Drenthe se loučí. Bude to jen na rok?

Royston Drenthe se dohodl na ročním hostování do španělského Hérculesu. Přestup Rafaela van der Vaarta do Tottenhamu je zatím nejistý a čeká se na potvrzení. Castillu posílil obránce Zaragozy Raúl Goni.

Drenthe, Diarra a Van der Vaart. To byla výprodejní listina Realu Madrid. Odešli dva hráči nebo jen jeden? V případě Drentheho je vše oficiálně potvrzeno, u jeho krajana Van der Vaarta se stále čeká a Mahamadou Diarra podle všeho v klubu zůstává!

Royston Drenthe chtěl podle všeho přestoupit do Anglie, kterou jednoznačně preferoval. Také tam o něj zájem měl Fulham a Stoke City. Jenže vše se řešilo až na poslední chvíli a nakonec z toho je hostování v ligovém nováčkovi. Hércules, tým z Alicante posiloval s jasným cílem - udržet se v La Lize. Jeho největším trumfem by měla být vyhaslá hvězda David Trezeguet, 32letý útočník, který po deseti letech opustil Juventus. Royston Drenthe se stal již desátou posilou Hérculesu tohoto léta.

Největší tajemství obestíral přestup Rafaela van der Vaarta. V úterý se objevili zprávy, že jediným vážným zájemcem je Tottenham. Jenže času bylo málo. Byly třeba vyjednat podmínky přestupu do 18 hodin, kdy končilo letní přestupové okno pro anglické kluby. Real Madrid prý nakonec souhlasil s částkou 11 milionů eur a Van der Vaart už dokonce jednal s Tottenhamem o smlouvě, jenže objevil se problém. Kluby nemohly přestup oficiálně potvrdit neboť se čeká na potvrzení anglické fotbalové federace (FA), zda se stihla dodržet hraniční doba 18 hodin. FIFA prý dala přestupu zelenou, takže se čeká na vyjádření vedení FA. Čekání však nebude dlouhé!

Mezitím Castillu posílil 21letý obránce Realu Zaragoza Raúl Goni. Španělský fotbalista, místní rodák a odchovanec, čekal tři roky na šanci v první týmu Zaragozy. Nyní se pokusí bojovat o své místo v Realu Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (96 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!