Mladíci z akademie po duelu s Hércules

Čas 23. 08. 2010, 14:31 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
David Mateos
David Mateos

Během včerejšího zápasu si Real Madrid nepřipsal jen další výhru v letošním přípravném období, ale v druhé půli se na hřiště dostali i tři mladíci z madridské akademie.

Na předposlední utkání letošní letní přípravy rozhodně nezapomenou někteří hráči královské akademie. Přesněji mladíci Juanan, Joselu a Mateos, jenž si proti Hércules odbyli debut

Jsem na svůj debut s tímto týmem hrdý. Mourinho nám dal šanci a my ji opravdu využijeme. Jsem nadšený a šťastný,“ prozradil po střetnutí mladý útočník Joselu, jenž by měl v letošní sezóně krýt záda Higuaínovi a Benzemovi.

 Po něm se svými pocity se světem podělil i obránce Mateos. „Čekal jsem na to velmi dlouho. Hodně to pro mě znamená. V tu chvíli cítíte mnoho věcí, také si vzpomenete na svoji rodinu a přátele. Je důležité, aby Mourinho počítal s hráči z akademie.

Již v poslední ligové sezóně si svůj debut v bílém dresu v oficiálním zápase odbyl ofenzivní středopolař Juanfran. V dubnu odehrál pět minut v domácím vítězném duelu proti Osasuně.

Jsem velmi vděčný, že nám dal trenér možnost být a hrát v přípravě s prvním týmem. Po zápase nám k našim výkonům pogratuloval. Všichni hráči prvního mužstva jsou na nás stále velice milí.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (40 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!