Ohlasy trenéra a hráčů na zápas a příchod Özila

Čas 17. 08. 2010, 23:19 | Autor Karlos | Zdrojrealmadrid.com
José Mourinho v Lutychu
José Mourinho v Lutychu

Pozápasové rozhovory s trenérem a hráči se nenesly jen v duchu hodnocení právě odehraného střetnutí, ale také nové posily královského velkoklubu, Němce Mesuta Özila.

Čtvrtý přípravný zápas nedopadl pro Real Madrid výsledkově úplně nejlépe. Se Standardem Lutych totiž Los Merengues pouze remizovali 1-1 a svojí hrou mnoho fanoušků nenadchli.

To ví určitě i José Mourinho, který ovšem začal po zápase o úplně něčem jiném. Totiž o nové posile Realu, Mesutu Özilovi. „Jsem se ziskem Özila velmi spokojen. Nehledě na to, co si trenér myslí, že klub potřebuje, tak vedení pracovalo tvrdě a s velkým úsilím, aby tu byly ty nejlepší podmínky. Real investoval dost prostředků, aby to trenér respektoval.

Özil je kreativní hráč a více ofenzivní, než třeba Gago nebo Lass. Je podobný Canalesovi. Doufám, že mu taktická práce a přirozená německá dispozice pomůže tvrdě pracovat a nám umožní ho postavit v záloze na defenzivnější post.

Nemůžu Özila a Canalese zastavit v růstu. Doufám, že bude pokračovat ve stejném postoji, jako doposud. Všichni o něm říkají velké věci a mě se líbí. Rozhodně si hodně zahraje, pokud se nezhorší.

Nejdůležitější pro Rafaela je, že dnes podal dobrý výkon a ukázal mi, že je připraven hrát. Zahrál dobře a má respekt klubu i mě samotného ke všemu, co v průběhu sezóny udělá. Není problémem, mí na hřišti ve stejnou chvíli Rafaela a Özila. Mohli mi nabídnout společné řešení.

Za mikrofon oficiálního webu následně usedli i tři hráči, kteří se objevili na hřišti, obránci Albiol a Ramos a střelec jediné madridské branky, Rafael van der Vaart.

Özil je skvělou posilou. Svoji velikost ukázal na Mistrovství světa výkony na vysoké úrovni. Jsme stále v přípravě a dnešní zápas byl dobrý k odstranění chyb, abychom se dostali do formy pro první ligový zápas proti Mallorce,“ prozradil Albiol

A Ramos pokračoval: „Každý, kdo se sem může dostat, je dobrý. Jsem velice spokojen s tím, že jsme získali Özila, pomůžeme mu se rychle přizpůsobit. Chtěli jsme vyhrát, ale Lutych je v práci daleko dál. Zkoušeli jsme to až do konce, ale nepovedlo se nám to.

Budu tvrdě pracovat pro místo v týmu. Myslím, že byl můj gól velmi pěkný. Chtěl bych v Realu Madrid zůstat. Klub chce vždy mít kvalitní hráče a Özil je dobrý fotbalista, zakončil Rafie.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (49 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!